YAMUNA

Basen Dikleştirici ve Toparlayıcı Korse Ten

99,00 TL
49,50 TL
%50indirimli
Beden
Beden Tablosu
Adet:

-

+

Hızlı Teslimat: Hafta içi saat 15:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.
Ürün Bilgileri

Basen Dikleştirici ve Toparlayıcı Korse Ten Ürün Açıklaması

Kalça ve basen bölgesinden memnun olmayan kadınların, kalçalarını formda göstererek zamanla şekillendirmeleri artık çok kolay. Sıkı bir vücut, dik kalçalar ve toplu basenler, kadınların en çok vücut hatlarında dikkat ettikleri şeylerdir. Yamuna Korse’nin tasarladığı özel korseler ile ideal bir vücut görünümüne kavuşmak artık zor değil.

Basen Dikleştirici ve Toparlayıcı Korseler, basenlerinizi yanlardan ve altlardan toparlayarak daha şık ve güzel bir görünüme kavuşmasını sağlar. Basen Korsesi, aynı zamanda iç çamaşırı statüsündedir. İster iç çamaşırı üzerine, isterseniz iç çamaşırı olarak da kullanabilirsiniz. Günlük olarak 8-9 saat kullanabileceğiniz bir üründür. Dilediğiniz zaman da makinede yıkanabilir özelliğe sahiptir. Kalça Korsesi kullananların büyük bir kısmının memnun kaldığı ve sürekli kullandıkları bir üründür.

Siz de yamunakorse.com’daki size özel korseler ile daha sıkı, daha fit , daha güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Basen Dikleştirici ve Toparlayıcı Korselerinizi İster iç çamaşırı üzerine, isterseniz iç çamaşırı olarak da kullanabilirsiniz. 
Günlük olarak 8-9 saat kullanabileceğiniz bir üründür. 
Dilediğiniz zaman da makinede yıkanabilir özelliğe sahiptir.


yamuna korse

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
İade ve Değişim
Ürün İade ve Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün cayma hakkı kullanılması için teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde fatura arkasında yer alan iade adresimize ulaştırılmış olması gerekmektedir. Bu çerçevede ürünler zarar görmüş, bozulmuş, solmuş, tahrip olmuş veya yıpranmış (ürünü deneme amaçlı kullanım dışında) olmamalı, etiketleri sağlam ve eksiksiz halde olmalıdır. Ürün kullanılmış ve kullanıma bağlı olarak kat izi oluşmuş,parfüm veya ter kokusu sinmiş,etiketi koparılmış,faturası olmayan ürünün iadesi yapılamaz. 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Kapıda ödeme siparişler de,kapıda ödeme hizmet bedelinin iadesi yapılamamaktadır.

Değişim için ürünün küçük veya büyük olması durumunda kullanım klavuzunu detaylı okuyup doğru kapanma sürecini gerçekleştirdiğinizden emin olmalısınız.Bundan sonra fatura arkasındaki ilgili boşlukları doldurup yurtiçi kargo ile ücretsiz tarafımıza iletebilirsiniz.Firmamıza ulaşan tüm değişim kargoları 3 (üç) iş günü içerisinde değişimleri sağlanıp size kargo ücretli olarak yollanır.İade koşullarında yazan bütün koşulların sağlanmış olması değişimde de beklenmektedir.

İç çamaşırı statüsündeki Yamuna Yüksek Bel Basen Dikleştirici, Yamuna Yüksek Bel String korse ve basen dikleştirici ve toparlayıcı korse vb. ürünlerimizde Erojen bölge ile temas ettiği için iadesi ve değişimi(sağlık nedenleri ile) kabul edilmez.

İade Adresi:

Ürün iade ve değişimlerinde ürünlerinizi aşağıdaki adrese göndermelisiniz!

YELKİ MAHALLESİ 2730 SOKAK NO:91/A GÜZELBAHÇE İZMİR

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.