SSS Sık Sorulan Sorular
 • SERPİL
  Soru

  Merhabalar ben bededn tablosuna göre medium sipariş etmiştim bel ölçüm 75 dir fakat kesinlikle kapanmıyor kargo ile geri gönderdiğimde l 1 iş günü içerisinde geri gönderirmisiniz lütfen

  Cevap

  Merhaba Serpil hanım,
  Öncelikle ürnlerimizin etkili olabilmesi için ürünü ilk taktığınızda çok sıkı olması gerekiyor, ürünü ilk seferinde nasıl takmanız gerektiğini ürün ile birlikte size gönderilen kullanım kılavuzunda görebilirsiniz,
  öncelikle ürünün belinize doladığınızda korsenizin iki ucu arasında en az 10 cm gibi bir boşluk olması gerekiyor ve korsenizi aşağıdan yukarıya doğru kopçaları takmanızı ve gerekirse ilk sefer yatarak denemenizi öneriyoruz. bu şekilde kullandığınızda beden tablomuz doğrultusunda ürünü daha uzun süre ve daha etkili olarak kullanabilirsiniz.

  Eğer ki korsenizi ilk aldığınızda çok sıkı bir şekilde takmazsanız 1-2 hafta içerisinde incelmeye bağlı ürün size bol gelecektir ve üründen daha az etki almak zorunda kalırsınız.
  Ürün değişimleri ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırıldıktan 1 gün sonra değişim şartlarına uygunluğu kontrol edilip fatura arkasında yazan bilgiler doğrultusunda tekrar adresinize kargolanır.

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Toplam 1 mesaj var.
1
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.