sadsad x
asdasd
Görünüm:
199,00 TL
139,00 TL
199,00 TL
139,00 TL
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Termal Ürünler

Pamuklu ve esnek yapıda olan yamuna tayt ve body ürünleri üzerine giyilen kıyafetlerde hiçbir şekilde rahatsızlık vermediği gibi gün içerisinde aktif hareket halinde kullanımlarda etkisini bir o kadar arttırarak daha fazla yağ yakımını hızlandırmaktadır, termal tayt ve termal body ürünleri günlük kullanım anında çok fazla terleteceği için bu durumdan korkulmamalıdır ter atma termal ürünlerin yoğun yapısı gereği teri emmekte ve kıyafetleriniz üzerinde hiçbir şekilde ter, ıslanma olmamaktadır, özel NEOTEX kumaşı sayesinde hava alır ve katmanlar arasında terinizi emerek sizi rahatsız etmez, termal tayt ve termal body ürünlerini düzenli kulanım sonrasında gözle görülür incelme kalça, basen ve göbek kısımlarında toparlayıcı etkisini hissedeceksiniz, tayt ve body kullanımının etkisini arttırmak kalıcı incelme sağlamak için düzenli kullanımının önemi tekrar hatırlatmakta fayda var, termal tayt ve termal body modellerinin aktif kullanım esnasında ter ve toksin atımından dolayı bol su içerek kaybedilen su dengesini sağlamanızı tavsiye ederiz,

Kalça Korsesi ve Basen Korsesi

Vücudun en fazla yağlanan ve kilo problemine giren bölgesi kalçalardır. Aynı zamanda kalçalar yağlandıkça sarkmaya da başlar. Bu da hem erkeklerde, hem de kadınlarda kötü bir görünüme neden olmaktadır. Bunun gibi sorunlara karşı egzersiz ve spor etkinlikleri önerilmektedir. Sadece spor ve egzersizle kalmamak, ekstra katkı sağlamak istiyorsanız, korse kullanmanızı öneriyoruz. Termal Ürünler , vücudunuzun yağlanan ve sarkan bölgelerinin sıkılaşmasına ve dikleşmesine yardımcı olur. Seksi ve ilgi çekici, fit bir görünüme kavuşmak için hem egzersiz, hem de korselerimizi kullanarak istediğiniz sonuca daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Basenleri ile barışık olmayan, büyük, düşük veya köşeli olan kadınlara basen korsesi önerilmektedir. Basen Korseleri kalçaları formda ve fit göstererek zaman içerisinde onların şekillenmesini de sağlamaktadır. Kalça bölgesi belirli bir yaştan sonra sarkmaya ve hoşunuza gitmeyen bir görünüme doğru yol alır. Bunun çözümü düzenli bir spor programı yapmak ve egzersizleri düzenli olarak gerçekleştirmektir. Ancak buna tam vakit ayıramayan veya egzersizinin etkisini artırmak isteyen kadınlar, basen korsesi kullanmaktadır. Sarkmış veya biçimsiz duran kalçalar giyilen kıyafetlerde de kendisini göstermektedir. Bu da kadınların en büyük mutsuzluklarından biridir. Üzülmeye gerek yok Basen Korsesi Modellerimiz ile Yamunakorse.com'da bu sorunu ortadan kaldırabileceksiniz. Basen Korsesi Kullananların büyük bir bölümünün memnun kaldığı ve düzenli olarak kullandığını da geri dönüşlerden almaktayız. Eğer siz de basen ve kalça büyüklüğünden şikayetçiyseniz, hemen sitemizden Basen Korsesi çeşitlerine bakabilirsiniz.

Kalça bölgesi vücudunuzu en fazla ortaya koyan bölgelerden biridir. Kalça bölgesi giydiğiniz kıyafetlerden, vücut hatlarınıza kadar tüm her şeyi etkiler. Bu yüzden kalça bölgesindeki sarkmalarda, yağlardan, kilolardan kurtulmak isteyebilirsiniz. Kalça Korsesi, spor ve egzersiz hareketleri ile birlikte kullanılan, egzersizin yapılamadığı dönemlerde de kullanılabilir. Kalça Korsesi bölgeyi sıkılaştırarak dikleşmesine yardımcı olur. Dik görünen ve dolgun gözüken kalçalar ile giydiğiniz kıyafetler daha şık ve fit bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kalça Korsesi Kullananların büyük bir çoğunluğunun memnun kaldığı ve korse kullanımının zayıflamaya yönelik ne kadar etkili olduğunu belirtmektedir. 

Yamunakorse.com'da kalça toparlayıcı korseler, basen korsesi, kalça korsesi, sıkılaştırıcı korse ve dikleştirici korse modellerini inceleyebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.