sadsad x
asdasd
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Latex Korse 

Latex Korse, Yamunakorse.com'un tasarladığı en özel ürünlerden bir tanesidir. Kadınlar ve erkekler eski tarihlerden beri her zaman ideal ve güzel bir görünüm içerisinde olmak istemişlerdir. Fit bir görünüm, ince bir bel ideal bir vücut tarifi olarak belirlenmiştir. Latex Korse, kilo ve yaşa bağlı olarak vücutta oluşan sarkmalara karşı kullanılan ürünlerdendir. Hem sıkılaştırıcı, hem toparlayıcı özellikteki korseler, elbisenizin içerisinde giyildiğini de belli etmemektedir. 

Yamuna Exclusive Latex Korse

Yamuna Korse olarak incelmenizi sağlayacak korseleri tasarlıyoruz. Tasarladığımız bu korseler ile vücut yapınızı yeni baştan toplayacak ve dilediğiniz görüntüye kavuşabileceksiniz. Yamuna Exclusive Latex Korse serisi özel olarak tasarlanmıştır. İncelmek isteyen kadınlar ve erkekler için hem sağlıklı, hem de etkili çözüm sunmaktadır. İçeriğinde bulunan latex maddesinden ismini alan bu özel seri bel, göbek ve simit bölgenizdeki fazlalıklardan kurtulmanıza yardım eder. 

Yamuna Latex Korse Kullananlar

Yamuna Latex Korse, bir vücut şekillendirici korsedir. Kendi normal bedeninizden bir veya iki beden daha da ince bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Erkek ve Kadın Latex Korselerin ayrı özelliklere sahip olduğunu da belirtmekte fayda var. Ortalama günlük 6-7 saat boyunca latex korseyi takabilirsiniz. Düzenli kullanımınız sonucunda ve diyet, spor, egzersiz gibi etkinliklerle de desteklerseniz, çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Yamuna Latex Korse Kullananların büyük bir bölümü de satın alıp kullandığı ürünlerden memnun kalmıştır. Günlük işlerini yaparken de kullandıklarını belirten kullanıcılar, hızlı ve etkili bir sonuç almıştır. 

Latex Korse Fiyat

Yamunakorse.com'da Latex Korse Fiyatları sitemizde avantajlı rakamlarla satışa sunulmaktadır. Siz de hemen incelmek istiyor ve ideal bir vücut görünümüne kavuşmak istiyorsanız, bu kategori içerisinden Latex Korse Fiyatlarını inceleyebilir ve kolayca siparişinizi verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.