sadsad x
asdasd
YAMUNA

Termal Tayt

199,00 TL
139,00 TL
%30indirimli
Beden
Beden Tablosu
Ürün Bilgileri

aciklamaBedenTablosu-07.png (178 KB)

Yamuna Zayıflama Taytı
Fazla kilolar bütün kadınların kabusudur. Özellikle yiyecek sektörünün bu kadar çeşitli ve iştah açan gelişimiyle birlikte kilo almamak da çok mümkün değil tabi ki. Buna bir de hareketsiz, metropol yaşam standardı eklenince, kilo almayı bırakın vermek neredeyse imkansız olmakta. 

Çoğunlukla bu sorunu çözmek ya da engellemek için, spor ve egzersiz önerilmektedir. Ama ilerleyen yaş ya da hareketsiz yaşamla beraber egzersiz de tek başına bir çözüm olmamaktadır. Fakat yapılan egzersizlerin etkisini arttıran hızlı ve kolay yağ yakımını sağlayan ürünler üretilmektedir.

Yamuna Zayıflama Taytı, bu ürünlerden bir tanesidir. Spor ve egzersiz etkinliklerindeki etkiyi en üst seviyeye çıkaran bu taytlar, kilo vermenizde sizlere yardımcı olmaktadır. Tayt ile egzersize başladığınız anda artan vücut ısınız ile birlikte metabolizmanızın daha hızlı bir şekilde çalışmaya başladığınızı fark edeceksiniz. Bu şekilde istenmeyen yağ ve kilo fazlalıklarınızdan hızlı ve daha az enerji harcayarak kolayca kurtulabilirsiniz. Yamuna Zayıflama Taytı özel Neotex kumaşına sahiptir. Bu özel kumaş vücut ısınızı arttırarak daha fazla yağ yakımınızı sağlar.

Zayıflatıcı Tayt, bacak ve özellikle basen, karın ve bel bölgenizde işe yarayacaktır. Yamuna ile daha ince ve daha fit bir görünüme ulaşabilirsiniz!

Ürünü kullanmadan önce mutlaka ürün poşeti içerisinde bulunan kullanım kılavuzunu okuyunuz!

YIKAMA TALİMATI
Yamuna zayıflama taytını sadece elde deterjan ve yumuşatıcı kullanmadan yıkamalısınız. Her kullanımdan sonra ters çevirip havalandırmalısınız.
Ürünü sıkmayınız ve kurutma makinasında kurutmayınız.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
İade ve Değişim
Ürün İade ve Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün cayma hakkı kullanılması için teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanın ön yüzündeki alan doldurularak, iade adresimize ulaştırılmış olması gerekmektedir. Bu çerçevede ürünler zarar görmüş, bozulmuş, solmuş, tahrip olmuş veya yıpranmış (ürünü deneme amaçlı kullanım dışında) olmamalı, etiketleri sağlam ve eksiksiz halde olmalıdır. Ürün kullanılmış ve kullanıma bağlı olarak kat izi oluşmuş,parfüm veya ter kokusu sinmiş,etiketi koparılmış,faturası olmayan ürünün iadesi yapılamaz. 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Kapıda ödeme siparişler de,kapıda ödeme hizmet bedelinin iadesi yapılamamaktadır.

Değişim için ürünün küçük veya büyük olması durumunda kullanım klavuzunu detaylı okuyup doğru kapanma sürecini gerçekleştirdiğinizden emin olmalısınız.Bundan sonra fatura arkasındaki ilgili boşlukları doldurup yurtiçi kargo ile ücretsiz tarafımıza iletebilirsiniz.Firmamıza ulaşan tüm değişim kargoları 3 (üç) iş günü içerisinde değişimleri sağlanıp size alıcı kargo ücretli olarak yollanır. İkinci değişimlerde ise geliş, gidiş kargo ücreti müşteriye aittir. İade koşullarında yazan bütün koşulların sağlanmış olması değişimde de beklenmektedir.

İç çamaşırı statüsündeki Yamuna Yüksek Bel Basen Dikleştirici, Yamuna Yüksek Bel String korse, Yamuna Yüksek Bel Kapalı Basen Dikleştirici, Yamuna Yüksek Bel Slip korse ve basen dikleştirici & toparlayıcı korse vb. ürünlerimizde Erojen bölge ile temas ettiği için iadesi ve değişimi(sağlık nedenleri ile) kabul edilmez.

İç çamaşırı statüsündeki Tüm Vücut Korse, Dekolte Vücut korse veya paçalı bel korse ürünlerinde hijyen bandı çıkarılmadan denenmelidir. Aksi takdirde Erojen bölge ile temas ettiği için iadesi ve değişimi(sağlık nedenleri ile) kabul edilmez.

Yurtdışı gönderilerinde, iade ve değişim kabul edilmemektedir.

İade Adresi:

Ürün iade ve değişimlerinde ürünlerinizi aşağıdaki adrese göndermelisiniz!

Fatih Mah. 1197 sk no:2/3 Sarnıç Gaziemir - İzmir

Sizin İçin Seçtiklerimiz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.