sadsad x
asdasd
Ürün İade ve Değişim Koşulları

Ürün İade ve Değişim Koşulları

6502 Sayılı tüketici koruma kanunu kapsamında teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde tarafımıza gönderilecek ürünlerde, iade ve değişim sürecinin sorunsuz işleyebilmesi için ürünlerin kullanılmamış, zarar görmemiş, parfüm veya ter kokmamış, etiketi koparılmamış, deneme amacı dışında giyilmemiş olması gerekmektedir. Erojen bölge teması olan (g-string,vb. ürünlerde) sağlık nedenleri ile iade ve değişim kabul edilemez.

Lütfen ürün değişim ya da iade işlemlerinde ürünün iade ya da değişime uygun olup olmadığını sitemizdeki ÜRÜN BİLGİLERİ bölümünü okuyarak kontrol ediniz.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün cayma hakkı kullanılması için teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde Web sitemize giriş yaparak HESABIM Bölümünden SİPARİŞLERİM sekmesinden DEĞİŞİM VE İADE talebinde bulunmanız gerekmektedir. Sistem size anlaşmalı kargo için iade kodu üretecektir. Kargo firmasına ürün iadesinde üretilen kod ile birlikte lütfen MELA GROUP - YAMUNA KORSE firmasına iade edeceğiniz bilgisinide birlikte veriniz. Anlaşmamız bulunan kargo firmaları sitemizden aldığınız bu kod ile iade işleminde size hızlıca yardımcı olacaktır.

Değişiklik yapılacak ürünler ile birlikte faturayı doldurup tek bir pakete koyarak , paketi iade kargo koduyla birlikte anlaşmalı olduğumuz kargoya teslim etmeniz gerekmektedir. Eğer faturaya ulaşamıyorsanız, sitemizdeki sipariş numaranızı bir kağıda yazarak ürün paketinin içine yerleştiriniz. Bu sayede ilgili satın alma siparişinize hızla ulaşabiliriz.

İade Kargonuz bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilip 10 iş günü içerisinde kapıda ödeme ise belirtmiş olduğunuz iban numarasına, kredi kartı ile aldıysanız kart numaranıza iade edilecektir. İadeniz yapıldıktan sonra gönderilen sms ile iadenizin takibini yapabilirsiniz. Değişim kargonuz bize ulaştıktan sonra değişim şartlarına uygunluğu kontrol edilip 5 iş günü içerisinde size ürününüz gönderilecektir. Ürününüz size gönderildikten sonra kargo firması tarafından gönderilen sms ile kargonuzun takibini yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme siparişlerde kapıda ödeme hizmet bedelinin iadesi yapılmayacaktır.

İlk değişim sürecinde ürünü firmamıza ücretsiz gönderebilirsiniz,değişimi sağlanıp tarafınıza gönderilen kargo bedeli, firmamızın anlaşması üzerinden indirimli olarak ücretlendirilecektir.Daha sonrasında olacak tüm değişimlerde geliş, gidiş kargo ücreti müşteriye aittir. İade koşullarında yazan bütün koşulların sağlanmış olması değişimde de beklenmektedir.

İç çamaşırı statüsündeki Yamuna Yüksek Bel Basen Dikleştirici, Yamuna Yüksek Bel String korse, Yamuna Yüksek Bel Kapalı Basen Dikleştirici, Doğal Bambu Hamile Slip, Yamuna Yüksek Bel Slip korse ve basen dikleştirici & toparlayıcı korse vb. ürünlerimizde Erojen bölge ile temas ettiği için iadesi ve değişimi(sağlık nedenleri ile) kabul edilmez.

Çoklu kampanya alımlarında tek ürün iade etmek istenildiğinde ,kampanya şartları bozulduğundan indirim oranı ücret iadesinden kesilecektir.Outlet ürünlerde değişim ve iade bulunmamaktadır.

İç çamaşırı statüsündeki Tüm Vücut Korse, Dekolte Vücut korse veya paçalı bel korse ürünlerinde hijyen bandı çıkarılmadan denenmelidir. Aksi takdirde Erojen bölge ile temas ettiği için iadesi ve değişimi(sağlık nedenleri ile) kabul edilmez.

*Outlet ürünlerde değişim ve iade bulunmamaktadır.

Yurtdışı gönderilerinde, iade ve değişim kabul edilmemektedir.

İade Adresi:

Ürün iade ve değişimlerinde ürünlerinizi aşağıdaki adrese göndermelisiniz!

Fatih Mah. 1197 sk no:2/3 Sarnıç Gaziemir - İzmir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.