sadsad x
asdasd
SSS Sıkça Sorulan Sorular

Korse Bedenimi Nasıl Seçmeliyim?

Korselerimizin beden seçimini yaparken ürünlerimizin açıklama kısmında yer alan beden tablolarındaki açıklamalara uygun şekilde belinizin en ince yerinden MEZUREYİ SIKMADAN ölçü almalı ve tabloda uygun gelen bedene göre siparişinizi vermelisiniz.

 

Korsemi çıplak tenemi giymeliyim?

Korselerimiz iç çamaşırı statüsünde ürünler olduğu için pamuklu bir bluz yada iç çamaşır üzerine kullanmalısınız. Ürününüzün İADE VE DEĞİŞİM olabilmesi için ilk deneme sırasında ürünün bir bluz üzerine denenmesi gerekmektedir. Ter , parfüm kokan ürünler değişim iadesi kabul edilmemektedir.

 

Korsemi bir küçük beden mi almalıyım?

HAYIR çünkü korselerimiz LATEX kumaştır, piyasada satılan diğer licralı korseler gibi bollaşma ve salma yapmaz , korse vücudunuzun şeklini almaz aksine vücudunuz korsenin şeklini alır. 

 

Askılı korse ile askısız korse arasındaki farklar nelerdir?

Askılı korse, korse giyildiğinde oluşabilecek sırttaki taşmaları önler. Daha çok sırt kısmı yağlı kişilere önerilen bir modeldir. Askısız korselerimiz 9 çelik balenli, askılı korsemiz ise ergonomisinden ötürü 7 balen içerir. Etki anlamında farkları yoktur. Balen sayısı ürünü kullanma süresini uzatabilir.

 

Victorian modeller ile latex modeller arasındaki farklar nelerdir?

Victorian modeller arkadan bağlamalı modeller olması nedeniyle fazla kilo alıp verme gibi durumlarda rahatlıkla kullanılabilir. Rahatlık anlamında latex modellere göre kullanımları arkadan bağlamalı olmaları ve fazlaca balen ihtiva etmeleri dolayısıyla biraz daha zordur. Günlük kullanım ve kıyafet altından belli olmaması dolayısıyla latex modeller tercih edilirken, Özel tasarımları, şık yapısı ve vintage duruşuyla da victorian modeller hem kıyafet üstü Kullanım hem de özel gecelerinizde iç çamaşırı olarak kullanımları ile öne çıkmaktadır.

 

Yamuna latex korse ile yamuna exclusive latex arasındaki farklar nelerdir?

Yamuna latexin korse kopçaları makina ile dikilmiştir, yamuna exclusive korsenin kopçaları önce dikilerek sonrasında kumaşa preslenmiştir, bu exclusive kopçalarının daha sağlam olması anlamına gelir. Ayrıca exclusive korsenin kopça aralığı latex modelin kopça aralığından daha geniştir,  daha çok incelme ve daha uzun kullanma imkanı sağlamaktadır.

 

Yamuna latex korseyi ne kadar incelene kadar kullanabilirim?

Yamuna latex korse özel tasarımı ve Türkiye de’ki en geniş kopçaya sahip korse olma Özelliğiyle çok uzun süre kullanım avantajı sağlamaktadır. Yamuna korseyi ilk aldığınızda  İki kopça arasında yaklaşık bir karış bir mesafe kalacaktır ,korsenizi ilk taktığınızda zor bir şekilde takmalısınız , ilk Kopçaya zor iliklemeniz durumunda aynı korseyi 15-20 cm incelene kadar kullanabilirsiniz.

 

vücuduma uygun korseyi nasıl seçmeliyim?

Sırt kısmınızda taşma olabilecekse ve bu sizi rahatsız eder diye düşünüyorsanız YAMUNA LATEX ASKILI ,Günlük kullanımının rahat olması çok önemli benim için hem incelirken hem rahat olmalıyım diyorsanız YAMUNA LATEX KORSE VEYA YAMUNA LATEX EXCLUSİVE, Benim için şıklık ön planda trendleri en yakından takip etmekten gerçekten hoşlanıyorum bu Benim için çok önemli diyorsanız YAMUNA LADY VİCTORİAN VEYA YAMUNA QUEEN VİCTORİAN tercih edebilirsiniz.

 

Korsemi nasıl takmalıyım?

Korselerimiz Alttan takmaya başlayarak yukarı doğru kapatmalısınız. Korsenizi ilk seferinde takarken yatarak deneyebilir yada birisinden yardım alabilirsiniz

 

Korseyi kaç saat kullanmalıyım ?

Korsenizin daha etkili olabilmesi için düzenli olarak hergün kullanmalı ve özellikle gündüz saatlerinde  6-8 saate kadar takmanızı öneriyoruz, gündüz kullanmanız hem sizin tok kalmanıza destek olacak hemde metabolizmanın hızlı olduğu bu saatlerde daha az kalari alarak kilo vermenizi destekleyecektir.

 

Korse ile spor yapabilirmiyim?

Wasit training olarak tüm dünyada kullanılan korselerimizi özellikle kardio çalışmaları ve ağırlık çalışmalarında belinizi desteklemek amacı ile kullanabilirsiniz  Karın egzersizleri ,Areobik ve yer hareketleri içeren antremanlarda korselerimizi kullanmamalısınız çünkü korselerin içerisinde dik durmanızı sağlayan çelik balenler bulunmaktadır, eğilip kalkma hareketlerinde çok zorlama sebebi ile balenler zarar görebilmektedir. Aynı zamanda bu tarz egzersizler karın kaslarını güçlendirdiği için korse kullanıma ihtiyaç bulunmamaktadır. 

 

Bel fıtığı, skolyoz vb rahatsızlıklarda korse kullanabilirmiyim?

Bu tarz hastalık durumlarınızda aile doktorunuza danışarak uygun görüldüğü takdirde korse kullanmalısınız.

 

Korse uzunluğu ne kadardır?

korse uzunluğu 30 cmdir. göğüs altından popo üstüne kadardır.

 

Korse sadece belimi inceltir?

Hayır: Korse göğüs altından popo üstüne kadar olan bölgede etkilidir.Ayrıca sıkı bir ürün olduğu için iştah kapatır, böylecede kilo kaybına ve zayıflamaya yardımcı olur.

 

Elbise altında belli olur mu?

Elbise altında belli olmayacak model latex yamuna korsedir.Victorian yamuna korse ince kumaş dar kıyafetlerde belli olabilir.Ama o ürünüde gündüz kıyafetlerinizin üstünde kombinleyebilir, gecede özel günlerinizde iç çamaşırı niyetine kullanabilirsiniz.

 

Askılı model rahatsız edermi ve ne için kullanılır?

Askılı model yamuna korse sırtı daha yağlı kişilere önerdiğimiz bir modeldir.Bu modelde diğer modeller gibi hiç br rahatsızlık vermez günlük hayatta rahatlıkla kullanabiilirsiniz. sırtıda kapattığı için sırt kısmında da incelme sağlayabilmektedir.

 

Korseler yıkanır mı?

Bel korselerimizin hiç biri yıkanmaz sadece silinir. Hijyen açısından yamuna bel korselerini pamuklu bir bluz üzerine giymenizi öneriyoruz. Popo dikleştirici korseler ise elde veya makinada kısa programda yıkanabilir. 

Yamuna zayıflatıcı tayt nasıl kullanılır, yamuna korseler kadar etkili midir?

Yamuna zayıflatıcı tayt özel kumaşı sayesinde vücut ısısını arttırarak işlev görür. Vücut ısısını arttırması metabolizmanızı hızlandırırken, ter yoluyla toksik maddelerin vücuttan atılmasını sağlar, bunun sayesinde detox etkisi gösterirken yağ yakım hızınızı da arttıracaktır. Metabolizmanızı daha da hızlandırmak üründen maksimum faydayı görebilmek İçin yamuna zayıflatıcı taytı hareket halinde kullanmanızı öneririz. Bu illa spor olmak zorunda değildir spora vakti olmayan ev hanımları ev temizliğinde, hareketli bir çalışma ortamı olanlar kıyafetlerinin altına giyerek iş yerinde rahatlıkla tercih edebilmektedirler.

Yamuna zayıflatıcı tayt nasıl yıkanır?

Yamuna zayıflatıcı tayt elde yıkama yapılabilinir. Yıkama talimatı ılık suya akşamdan koyduğunuz taytı sabah elde hafifçe yıkayarak olmalıdır. Sabah suda ki yağlanmayı gördüğünüzde şaşıracaksınız.

 

Yamuna zayıflatıcı tayt bedeni nasıl seçilir?

Yamuna zayıflatıcı tayt alt bedeninize göre seçilir. Ürün korse olmadığı gibi çok fazla elastik değildir bu nedenle lütfen düşük bir beden seçimi yapmayınız. Bu taytınızı zorlar ve dikişlerine zarar verebilir.

 

Popo dikleştirici korse elbise altında belli olurmu?

kıyafetler altından belli olmamaktadır.

 

Popo korsesi ne işe yarar?

Baseni toparlar popoyu dikleştirir.Popo küçültme özelliği yoktur, sarkmış popoyu dikleştirir .Uzun olan modeli selülitleri gidermeye yardımcıdır.

 

Yamuna inceltici bel korseleri toplanma katlanma yaparmı?

içerisinde ki çelik balenler sayesinde toplanma katlanma yapmazlar.Hareket edebileceğiniz şekilde bükülürler.

 

Victorian model yamuna korseyi yalnız başıma takabilirmiyim?

Victorian model Yamuna Korse tek başına rahatlıkla giyilebilinir. Arkadan beden ayarlaması yapıldıkan sonra öndeki kopçalardan takıp çıkartabilirsiniz.

 

Akşam uyurken kullanabilinir mi? 

Akşamda takabilirsiniz ama uyurken takılmasını çok fazla önermemekteyiz.


 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.