Görünüm:
299,00 TL
149,50 TL
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Vücut Şekillendirici Korse

Kadınların en çok istediği sıkı bir vücut, fit bir görünüm ve istediği kıyafetin içerisine girebilmektir. Özellikle vücudun en çok yağ toplanan bölgeleri olan karın ve bel kısımlarına yönelik olarak tasarlanan Vücut Şekillendirici Korse modelleri, kilo ve yaşa bağlı olarak sarkmalara karşı kullanılır. Vücut Şekillendirici Korse Kullananların önemli bir çoğunluğu bu korseleri, spor ve egzersizlerle birlikte kullandıklarını belirtmektedirler. Vücut Şekillendirici Korse Erkek için de son yıllarda tasarlanmaya başlanmıştır. Erkeklerde oluşan kilo problemine yönelik karın ve bel bölgelerine yönelik toparlama ve sıkılaştırmaya yönelik korseler tasarlanmıştır. Yamunakorse.com'da bulunan tüm korseler, hem vücut hatlarınızı sıkılaştırmaya yarar, hem de sizi gün içerisinde rahatsız etmeyen korselerdir. Bazı korseler kullanım esnasında kişilerde gün içinde rahatsız etmektedir. Yamunakorse.com'daki korse ürünlerimiz rahatlık konusunda da oldukça idealdir. 

Vücut Sıkılaştırıcı Korse

Korseler kullanım amacına göre farklı gösterir. Sağlık alanında da çok fazla kullanımı olan korseler dik duruş, bel kaslarına yönelik fizik tedavi alanında da sıkça kullanılmaktadır. Bazı korseler ise vücudu sıkılaştırmaya yönelik de kullanılmaktadır. Özellikle hamilelik sonrası kadınların çokça kullandığı ürünlerden biri Vücut Sıkılaştırıcı Korse'dir. Bel, Göbek ve Kalça kısmında oluşan yağlanmaları sıkılaştırma yoluyla ve egzersiz desteği ile daha sıkı ve fit bir görünüm haline getirir. Vücut Sıkılaştırıcı Korse Kullananların deneyimlerinde mutlaka egzersiz de yaptıkları belirtmişlerdir. 

Vücudunuzu şekillendirirken ve sıkılaştırırken mutlaka egzersiz ve spor yapmayı unutmayın. Erkek Korse ve Kadın Korse modellerimizin tümü için egzersiz desteği ile tüm fazla kilolardan kurtulabilir, daha sık ve fit bir görünüme ulaşabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.