Hakkımızda
 • Hakkımızda

  HAKKIMIZDA

  YAMUNA Korse serüveni 2013 yılında Türkiye’de Sosyal medya üzerinden satış kanallarının artmaya başladığı bir dönemde Yamuna Clothes markası ile ilk satışlarını instagram üzerinden yapmaya başlamıştır. Kadın giyim ve aksesuarlarının satışa sunulduğu bir instagram sayfası olarak başlayan online satış maceramız, bayanların en büyük sorunu haline gelen zayıflama ürünlerini de Türkiye pazarına sunma gerekliliği doğurmuştur.
  Tüm dünyada kullanıcı sayısı milyonları bulan waist training corse adı verilen vücut şekillendirici korselerin satışı, yapmış olduğumuz Ar-Ge çalışmaları sonucunda Türkiye’de ilk olarak YAMUNA markası ile başlamıştır. 2015 yılında YAMUNA markalı vücut şekillendirici korselerimizin satışına yamunakorse.com web sitesi üzerinden başlanmıştır.
  YAMUNA korselerimizin bugüne kadar 100.000’den fazla kullanıcısı bulunmaktadır.
  YAMUNA, tüm dünyada zayıflama ürünleri arasında en çok ilgi gören ve satılan ürünlerini Türkiye pazarına sunmuştur ve şu anda da 10.000’lerce gerçek kullanıcı yorumu ile Türkiye’nin lider korse firması konumundadır.
  YAMUNA ailesi olarak bundan sonraki temel hedefimiz, firmamızın temel prensibi olan müşteri memnuniyetini ön planda tutarak , dürüst çalışma ilkemizi kaybetmeden Türkiye’nin en güvenilir markası haline gelmektir.

  MİSYONUMUZ

  Yamuna Tekstil olarak misyonumuz, sahip olduğumuz etik değerler çerçevesinde kullanıcılarımıza ideal, sağlıklı bir beden ve duruş kazandırmaktır. Bu amaç doğrultusunda test edilmiş ve faydası kanıtlanmış ürünlerin tanıtım ve online satış süreci; ilkeli, dürüst ve güvenilir bir şekilde tamamlanmaktadır. Bizi, benzer ürünleri pazarlayan diğer rakiplerimizden ayıran en önemli özellik ürünlerimizin kanıtlanmış yararı ve kalitesidir. Temel değer ve inancımız,  sonsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve bu memnuniyet ardında gittikçe büyüyen ulusal ve uluslararası bir marka yaratmaktır.

  VİZYONUMUZ:

  Markamızın ulusal ve uluslararası pazarda verimliliğini ve varlığını arttırmak için ürünlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, ihtiyacı olan kişilerin yaşam kalitesini arttırarak güvenilir, insana ve doğaya saygılı bir dünya markası olmak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.