sadsad x
asdasd
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Doğum ve Ameliyat Sonrası Toparlayıcı Korseler

Kadınlar hamilelik döneminde normal dönemlerde daha fazla besin tüketmek zorundadırlar.  Bu da ister istemez vücutta yağlanma ve göbekte sarkmalar oluşmasına neden olabilir. Kadınlar da bu duruma çok fazla kafaya takarlar. Artık bu sorunu da ortadan kaldırmaya yardımcı korselerimiz bulunmaktadır. Doğum sonrası hem gebelikten kalan, hem de oluşan yağlar göbek ve bel kısmında sarkmaları korseler ile absorbe edebilirsiniz. Bu bölgenin sıkılaşmasını sağlamak için korse kullanımından önce mutlaka egzersiz yapmanızı öneriyoruz. Doğum ve Ameliyat Sonrası Toparlayıcı Korseler, doğum yapmış veya operasyon geçirmiş kadınlar için ideal ürünlerdir.

Doğum Sonrası Korse

Gebelik dönemi içerisinde anne karnında 6. aydan itibaren belirgin bir şekilde büyüme başlar. Doğum şekli normal de olsa, sezaryen de olsa doğum sonrası bazı sarkmalar meydana gelir. Bu sarkmanın temel nedeni yağlanmalardır. Birçok anne doğum sonrası için hemen egzersizlere veya korse kullanmaya başlamaktadır. Doğum sonrası dönemde egzersiz için vakti olmayan ve buna çok fazla odaklanamayan anneler için Doğum Sonrası Korse kullanımı önerilir. Doğum Sonrası Korseleri, yağlanan bölgeyi eritmeye yardımcı olmaz, ancak anne karnını sıkılaştırarak onun tekrar şekillendirilmesine yardımcı olur. Egzersizler ile birlikte korse kullanılırsa çok daha fazla etkisini görebilirsiniz. Doğum Sonrası Korseler, vücudunuza sıkı ve fit bir görünüm verir. Daha ince görünür ve daha dar kıyafetlerin içerisine girebilirsiniz. 

Ameliyat Sonrası Korsesi

Yıllar boyunca daha ince vücut hatlarına sahip olmak için kullanılan bel ve karın korseleri, ameliyat sonrası da kullanılmaktadır. Operasyonel müdahale görmüş vücutlar için özel olarak tasarlanmış olan Ameliyat Sonrası Korsesi, kişinin daha rahat hareket etmesini ve dik durmasına yardımcı olur. Kullanılan bölgeyi sıkı tutması nedeniyle de bölgedeki ağrılar için de ağrı kesici görevi görebilir. Her ihtimale karşı Ameliyat Sonrası Korsesini mutlaka doktorunuza danışarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Doğum Sonrası Korse, Ameliyat Sonrası Korse ve Toparlayıcı Korse Modellerini sitemizde, bu kategori altında en uygun fiyat garantisi ile bulabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.