sadsad x
asdasd

Bisikletçi Şortlarını Kombinlemenin 5 Yolu

Küçük siyah elbiselerin, takım elbiselerin ve wedgie kesim kot pantolonların kenara çekilme zamanı geldi, çünkü gardıroplarınıza herhangi bir durum için kurtarıcı olmaya aday bir parça geliyor – bisikletçi sortu! Tarzınızı ifade eden, tüm gün boyunca rahat ve terlemeye değen bu parça yoğun programlarınızın ve kişisel tarzlarımızın sevdiği dolabınızın adeta çok yönlü İsviçre çakısı haline geliyor. Bisikletçi trendi birdenbire Fransa Bisiklet Turu'nu yapılacaklar listemize koysa da (belki de sadece Fransa sokaklarında büyüleyecek blazer ceket -bisikletçi kıyafeti ikilisini gözümüzde canlandırıyoruz) bisikletçi stilleri hakkında biraz ilham arıyoruz. Hem bisikletin üstündeyken hem de bisikletten indiğinizde yeni gardırobumuzun temel parçasından gerçekten en iyi şekilde faydalanabiliriz. İster pazara giderken,  isterseniz kahve içmeye çıktığınızda ya da ismine uygun bir şekilde pedallı bisiklet dersi için giyin. İşte bize bir çift giymemiz ve bisiklete binmemiz için ilham veren 5 bisikletçi şortu görünümü:

ŞEKİLLENDİRİCİLERİ NEDEN SEVİYORUZ?

Yamuna Korse’de vücudunuzu toparlayan ve sıkılaştıran çok fazla şekillendirici ürün seçeneğimiz mevcuttur. Yamuna ailesi olarak çok sayıda seçenekten de anlayabileceğiniz gibi şekillendiricileri çok seviyoruz! Gelin neden şekillendiricileri bu kadar sevdiğimizi açıklayalım:

Konfor Faktörü Cildinizde, kıyafetlerinizde ve kendinizle gerçekten iyi hissetmek en iyi histir ve kendi karizmanız için en güzel temeldir. Uygun bir şekillendirici kesinlikle buna katkı sağlıyor. Ne zaman ve nerede isterseniz, sizi hoş ve işlevsel bir şekilde şekillendirir, destekler ve sarar. Sadece neyi giymek istiyorsanız onu giyin ve böylece kendinizi iyi hissedin, çünkü olay bundan ibaret.

Terlemekten Mutlu Olmak

Spor yapanlar tarafından söylenildiği gibi, egzersiz yapmak size mutluluk hormonu olarak da bilinen endorfin hormonu salgılatır ve adından da anlaşılacağı üzere sizi mutlu eder.  Peki, nedenini biliyor musunuz? Egzersiz yapmak sizi terletir ve terlemenin faydalarından biri de sizi mutlui enerjik ve güçlü hissettiren endorfin hormonunu arttırmasıdır.  Yamuna‘nın Performans Termal serisini kullanarak egzersizlerde normalde terleyeceğinizden 10 kat daha fazla terlersiniz.  Düşünsenize, normalde mutlu olacağınızdan 10 kat daha fazla mutlu oluyorsunuz! Mükemmel, değil mi?  Yamuna Performans Termal serisinin neden size mutluluğunuzu tamamlamaya yardımcı olabileceğini biliyor musunuz? Çünkü bu serideki her ürünümüz her kullandığınızda terlemenize yardımcı olmak için tasarlanan özel Neotex kumaşa sahiptir.

SELÜLİTLER NASIL OLUŞUR?

Selülit can sıkıcı bir konu. Bu blog yazısının devamında okuyabileceğiniz birden çok faktörün etkileşimidir. Bir bağ dokusu zayıflığı olan selülit çoğunlukla üst bacaklarda, göbekte, popoda ve bundan başka kollarda da deri yüzeyinde görünür küçük çukurlar şeklinde ortaya çıkar. Konuşma dilinde selülite “portakal kabuğu görünümü” de denir. Bunun nedeni, derideki girinti ve çıkıntıların portakal kabuğunu hatırlatmasıdır.

GÜVENLİ VE ETKİLİ WAIST TRAINING İÇİN PÜF NOKTALARI

Waist trainer korseler, özellikle ürün için çıldıran ünlülerle birlikte çok büyük popülerlik kazanan yüksek kompresyonlu şekillendirici giysilerdir. Bel ölçüsünü azaltmak için belinize çekerek işe yarar ve insanlara kum saati şekli elde etmelerine yardımcı olur. Uzun bir süre giydikten sonra bile bu incelmiş şeklinizi koruyabilirsiniz.

Yine de, bel eğitimine (waist training) anında sonuç alma beklentisiyle yaklaşmamalısınız. Waist trainer korseyi giyer giymez vücudunuzun değiştiğini görebilirsiniz ama kalıcı olacak sonuçları görmeniz zaman alacaktır.

Bel eğitimine başlamadan önce nasıl etkili ve güvenli bir şekilde yapabileceğinizi bilmeniz gerekir. İşte bel eğitimi yolculuğunuz için izlemeniz gereken bazı ipuçları:

EGZERSİZ RUTİNİNDEN NASIL DAHA FAZLASINI ELDE EDERSİN?

EGZERSİZ RUTİNİNDEN NASIL DAHA FAZLASINI ELDE EDERSİN?Herhangi bir egzersiz rutininin en iyisini yap!

Egzersiz sonuçlarınızı görmeyi hak ediyorsunuz, öyleyse onları en üst düzeye çıkarmak için aşağıdaki ipuçlarını göz gezdirin:

1. Isının ve Esneyin!

Vücudunuzun egzersize başlamak üzere olduğunu hatırlatın! Bu, düşük-orta veya yüksek yoğunluklu egzersizden önce hedeflemek üzere olduğunuz belli vücut bölgelerini ve genel olarak tüm vücudunuzu harekete geçirmek için birkaç basit egzersizle başlamanız gerektiği anlamına gelir. Bu, sizin her türlü sakatlıktan uzak durmanıza yardımcı olacaktır.

Bitirdikten sonra herhangi bir egzersizin olağan gerginliğini sürdürmeden, kaslarınızın hafif ve rahatlamış hissetmelerine yardımcı olmanız için onları esnetmeyi unutmayın!

EGZERSİZ YAPIYORMUŞ GİBİ HİSSETTİRMEYEN 4 YAZ AKTİVİTESİ

Biliriz ki sıcaklıklar yoğunlaştığında kendimizde motivasyonu zor buluruz. Fakat egzersiz yapmanın işkence veya zevksiz bir iş gibi hissettirmesi gerektiğini kim söyledi? Yaz mevsimi bu güzel havalarda kendimizi eğlendirmekle ilgili,öyle değil mi?

İyi haber; alışıldık sıkıcı spor salonu rutini, aerobik egzersiz dersinizi ya da içeride egzersiz yapmanızı gerektiren neyse onu kısıtlamayan sonsuz yaz aktivitesi mevcut.

HAMİLELİKTE VE DOĞUM SONRASINDA VÜCUDUNUZDA GÖRÜLEN DEĞİŞİKLİKLER

Bir kadın olarak vücudunuz hayatınız boyunca önemli ölçüde değişir ama hamilelik vücudunuzun geçirebileceği en esaslı değişimlerden biridir. Hamile kalmakla doğum sonrası zamanın arasında olan bu yolculuk uzun ve dolambaçlı ama sonunda her şeye değiyor. Bebeğinizi beklerken neyi beklemeniz gerektiğine dair harika kaynaklar mevcut ama bu yazıda hem hamilelik hem de doğum sonrası sırasında bekleyebileceğiniz esas değişimlerde size rehberlik etmek isteriz.

SAĞLIK VE FİTLİK HER BEDENE UYAR

Son zamanlarda fark ettiğiniz gibi büyük beden modeller her yerde. Büyük beden olmak harika ve biz de büyük beden olmanın arkasında duruyoruz. Bu yüzden nasıl sağlıklı ve fit bir büyük bedene sahip olacağınıza dair bir rehber oluşturduk, çünkü sağlık ve fitlik her bedene uyar!  1. Doktora düzenli aralıklarla kontrole gitmek

KOŞUNUN BİLMENİZ GEREKEN 5 YARARI

1. Zihinsel Mutluluk

Hepimiz bunu biliyoruz, denemeyenler denesin! Koşudan sonraki bu harika zindelik hissi ve zihinsel mutluluk herkesin hissetmesi gereken bir şey. Hayatınızda harikalar yaratır ve size zihninizi açan inanılmaz bir iç huzur verir. Zindeliğin bu haline “Runners High” (Koşucu Kafası) denir. Bu hal endorfinin salgılanmasıyla koşu gibi orta seviye bir egzersiz için mükemmel olur.

- Antideprasan
- Stresi Azaltır

DOĞUM SONRASI İYİLEŞME VE KİŞİSEL BAKIMINIZ İÇİN PÜF NOKTALARI

Sonunda bebeğiniz dünyaya geldi! Bez değiştirme, emzirme ve sarılmaların arasında kendinize de zaman ayırmayı unutmayın! İşte doğum sonrası iyileşme sürecinde yardımcı olması, doğum sonrası kaygınızı gidermek ve kendinize geri dönmek için bazı püf noktaları:

Doğum Sonrası Hayatta Kalma

“Pek de hoş olmayan” bölümle başlayalım. Evet, yetişkin bezi takacaksınız ve doğum sonrası yolculuğun öne çıkan kısmı olmasa da söz veriyoruz ki hayatta kalacaksınız ve başarılı olacaksınız! Sadece bu süreci biraz kolaylaştırmak için bazı gerekli şeyleri hazır bulundurduğunuzdan emin olun

HASTANE ÇANTANIZDA OLMASI GEREKENLER

Doğum yapacağınız gün için bavul toplamak göz korkutucu olabilir. İşte bu yüzden püf noktalarını seviyoruz!

Hastane için hazırlanırken ne getireceğimize dair karanlıkta kalmışız gibi hissediyoruz! “Hastanede neler var?”, “Neye ihtiyaç duyacağım?”, “Bebeğe belli eşyalar getirmek gerekiyor mu?”, “Hastanede bebek bezi veya ıslak mendil var mı?” gibi sorular kafanızı meşgul ediyor olabilir.

Hazırlıklı olup ihtiyaç duymadığımız bir sürü fazladan eşyayı götürecek kadar da abartmadığımızdan emin olmak isteriz. Bu yazıda size hastane çantanıza koymanız gerekenleri yazdık.

DİASTASİS RECTİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

DİASTASİS RECTİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER


Doğum sonrası vücutlarına bakıp “ay, ne olmuş böyle?” demeyen yeni doğum yapmış anneler çok nadirdir (ve tabi ki de ne olduğunu biliriz ama yine de kendimizi merak etmekten alıkoyamayız).

Bebek doğduktan sonraki geride kalan gevşek karın kaslarını ve gevşek derili taşan kısımları fark etmemek elde değil. En formda anneler bile doğumdan hemen sonra oluşup genellikle aylarca kalan bu sarkık deriye sahip olabilir. Instagram’da gördüğünüz her şeye inanmayın!

Ünlülerin Toparlayıcı Ürün Merakı

Herkesin gözlerinin her zaman üstünde olduğu Hollywood ünlüleri nasıl hep formda görünmeyi başarıyor düşündünüz mü? Magazin basınının sürekli bir açığını aradığı bu ünlüler, kıyafet üzerinde belli olmayan sıkılaştırıcı ve toparlayıcı ürünler tercih ediyorlar.

Termal Tayt'ı Nasıl Kullanmalıyım?

Yamuna Termal taytımız neotex kumaştan üretilmiştir. Anti-alerjik ve doğal bir kumaştan üretilen taytlarımız, sizlerin sağlığı düşünülerek kimyasal yapıştırıcılar kullanılmadan dikilir. Taytımız likralı değildir. Kumaş yapısı gereği esneme yapmadığı için vücut ölçülerinize göre doğru ürünü almanız çok önemlidir. Sipariş oluştururken kalça etrafından ölçü alıp beden tablomuza bakarak beden belirleyebilirsiniz. Korse niteliğinde değildir, sıkarak değil terleterek işlev görmektedir. Aktivite esnasında kullanacağınız ve içinde rahat olmanız gerektiği için taytımızın dar olmaması gerekir. Taytınızı denediğinizde zor giyilmesi, dar olması durumlarında kullanmadan 14 gün içinde değişime gönderebilirsiniz. 

Yamuna Korse'yi Nasıl Kullanmalıyım?

Korse Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?


Korse alırken beden ölçümüze ve amacımıza göre seçim yaparız. Doğru seçimi yaptıktan sonra korse modellerini günlük hayatımızda da rahatlıkla kullanırız. Fakat atlamamamız gereken en önemli unsurlardan biri korse bakımıdır. Korsenizi daha uzun süreli kullanabilmek, ömrünü uzatabilmek için korse bakımını doğru yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde korse modellerinin kullanılamaz hale gelmesiyle birlikte bu durum kullanıcı hatası olarak sayılmaktadır. Korselerinizin uzun ömürlü olabilmesi için kullanım kılavuzunda ve sitemizde yazan bilgileri okuyunuz.

Korse Seçiminizi Nasıl Yapmalısınız?

Birçok kişi gibi sizde belinizi kum saati görünümünde hayal ediyorsunuz. Bu yazımızı size en uygun Yamuna Korse seçiminizi yapmanız için hazırladık.

Yamuna Korse Etkisi Nasıl Arttırılır?

Düzenli egzersiz, size uygun bir diyet ve tutarlılıkla birlikte Yamuna Korseyi kullandığınızda etkisini çok hızlı göreceksiniz.

Daha küçük bir bele sahip olmak Yamuna Korse ile hayal değil!

Yamuna Mayolar ile En Az 1 Beden İnce Görün

Yamuna Korse olarak, özellikle tatil mevsimine girdiğimiz şu günlerde sizlerin yüzünü güldürecek bir ürünü sizlere tanıtmaktan mutluluk duyarız! Yamuna Korse Mayo!

Kış ayından itibaren bir çoğumuz yaz plajlarını hayal edip rejime başlasak, hatta kilo vermiş olsak da özellikle göbek bölgemiz konusunda ne yazık ki kendimize güvenimiz tam değil. Bildiğiniz üzere göbek ve bel bölgesinde incelme elde edebilmek gerçekten zor ve meşakkatli bir süreç. Bu süreci başarılı geçiremeyince de hem aynada ki halimizden memnun olmuyoruz hem de kendimize dair motivasyonumuz azalıyor. Fazla yağlarınızı, fazla kilolarınızı saklayan Korse Mayolar, yaz aylarına fit olarak giriş yapamayan kadınlar için bire bir.

Yamuna Korse ile Kilo Kaybı Nasıl Olur?

Kilo kaybı programını desteklemek için Yamuna Korseyi etkili bir şekilde kullanmanız gerekmektedir.

Yamuna Korseyi günlük aktivitelerinizi gerçekleştirirken en az 6-8 saat takmanızı önermekteyiz.

Yamuna Korseyi ilk gün giydiğinizde biraz zorlandığınızı göreceksiniz. Fakat asla vazgeçmemelisiniz!

Yamuna Korseyi kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren nasıl bir değişim yolculuğuna çıktığınıza siz bile inanamayacaksınız!

Korse Takmak Zayıflatır Mı?

Korse kullanmanın faydaları ve zararları, korse hakkında en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Genellikle hafif kilolu tabiri caizse balık etli kadınların giyerek zayıf gösterdiğine inandığı korse hakkında bir diğer önemli soru da zayıflatıp zayıflatmadığına dairdir. Son zamanlarda yapılan bilimsel araştırmalar ise korse kullanma sürecinin kalça ve leğen kemiği bölgesindeki fazla olan yağları yakmada etkili bir yöntem olduğunu göstermektedir. Bu yazı içerisinde korse kullanımın faydalarına dair bilgileri görerek,  kendinize uygun olan korse çeşidini kolaylıkla seçebilirsiniz.

Zayıflatıcı Tayt Nasıl Kullanılır?

Herkes düzenli ve sağlıklı bir şekilde kilo vererek vücudunun şekillenmesini ister. Bu nedenle birçok yola başvurulur.

Vücudunuzu fazla zorlamadan da kilo vermek ve sıkılaşmak mümkün. Yamuna’nın sizlere sunduğu yeni zayıflama taytı tam da bu amaçla tasarlanmış bir üründür. Bu yazımızda neoteks kumaş türünden üretilen ve zayıflamanızı kolaylaştıran Yamuna zayıflatıcı tayt özelliklerini anlatacağız.

Emziren Annelere Tavsiye: Latex Korse

Emziren annelerde özellikle oluşabilecek duruş bozukluklarını önlemek amacıyla tavsiye ettiğimiz latex korse hakkında yazımızdır.

Hamilelik sırasında dik durmanın ne kadar zorlu bir süreçten geçtiğini biliyoruz. Aynı zamanda sırt ve bel ağrıları da gün geçtikçe artan şekilde devam eder. Maalesef ki doğum sonrasında da anneler dik durma konusunda zorlanabilirler. Sebebi ise bebeğin sürekli kucakta ya da emzirme pozisyonunda olmasıdır.

Özellikle emzirme pozisyonunda yanlış şekilde duran anneler sırt ve bel ağrılarından kurtulamayacak duruma gelebilirler.

Korse Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Doğru korse bakımının nasıl yapılacağını kısaca anlattığımız bilgilendirici bir yazıdır.

Doğru Korse alırken beden ölçümüze ve amacımıza göre seçim yaparız. Doğru seçimi yaptıktan sonra korse modellerini günlük hayatımızda da rahatlıkla kullanırız. Fakat atlamamamız gereken en önemli unsurlardan biri korse bakımıdır. Korsenizi daha uzun süreli kullanabilmek, ömrünü uzatabilmek için korse bakımını aksatmamak gerekir. Bu yazımızda korse bakımı konusunda tüm bilgileri bulabilirsiniz. Doğru kullanım ve düzenli bakım sayesinde her zaman kârlı çıkabilirsiniz.

Korse Giymek Sıkılaştırır Mı?

Korse takmanın sıkılaştırıcı özelliğini sunduğumuz bir yazıdır.

Milyonlarca kadın ve akıllarda tek bir soru. Korse giymek sıkılaştırır mı?

Evet korse giymek bel bölgenizdeki yağı terleme sayesinde atabileceği gibi egzersiz çalışmaları da yaptığınız sürece kolaylıkla sıkılaşmanıza yardımcı olacak ürünlerdir. Vücut sıkılaşması her kadının ve erkeğin istediği ideal bir fit görünüme ulaşmak için mutlaka dikkat ettiği bir konudur.

Bu yüzden Korse Giymek Sıkılaştırır mı sorusunun da önemi artmaktadır..

Yeni Anneler İçin Waist Training Korse Kullanımı

Ünlü annelerin waist training korse serüvenleri ve Yeni Annelerin nasıl Waist Training Korse Kullanacağı hakkında bilgiler bu yazımızda...

Birçok anne doğum sonrası özgüvenlerini arttırmak amacıyla waist training korse kullanımına başlar. Açıkçası biz bu konuda size yardım edebiliriz ve kendinizi muhteşem hissetmenizi istiyoruz. Tabi bu konuda size ilham verecek önerilerimizden önce bir şeyi hatırlatmak istiyoruz. Gerçek güven ve güzellik içinizdedir. Umuyoruz ki hangi aşamada olursanız olun..

Yamuna Korse Kıyafetiniz Altında Nasıl Durmalı?

Waist trainerınız kıyafetiniz altında nasıl durmalı?

Waist trainerınız mutlaka yaz tatilinizin veya kış gardırobunuzun bir parçası olmalı (aslında yılın her zamanı kullanılmalı).Peki her çeşit kıyafetin altında kullanılabilir mi ?

Bu ve bunun gibi birçok soru kafanıza takılmış olabilir. Bu yazımızda bu soruların yanıtlarını veriyoruz. Waist Training Korseler üzerine pek çok şey yazılıp çiziliyor ancak en doğru bilgiyi kaynağından almanız sizin için en faydalı şey olacaktır.

Bu yazıda Waist Training Korse Hakkında Her şeyi bulabilirsiniz.

İlk Kullanımda Yamuna Korse ‘Bu Normal Mi?’

 

Müşterilerimizden waist trainer ile ilgili bir sürü soru geliyor. En genel olanı ise “Bu normal mi?”

Waist training’i bir yolculuk olarak görürsek, yolda birkaç sürpriz ile karşılaşabileceğinizi belirtmemiz gerekir. Müşterilerimizin ve stilistlerimizin deneyimlerine göre; işte sizi waist training yolculuğunuzda bekleyen şeyler- ve bazı genel problemleri nasıl çözebileceğinize dair ipuçlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

İlk kullanımda yaşanan sorunlar ve çözümleri bu yazımızda.

Yamuna Korse Nasıl Giyilir?

Korsenize ilk ulaştığınızda sonuçlara anında ulaşmak cazip gelebilir. Ama durmaksızın giymeden önce kendinize korseye alışma zamanı ayırmanız çok önemli. Ayırdığınız bu zaman korse deneyiminizin en rahat şekilde geçmesini ve en iyi incelme sonucuna ulaşmanızı sağlar. 

Doğru korse kullanımı her zaman size daha avantajlı sonuçlar, hızlı etkili çözümler sunacaktır. Bu yüzden doğru kullanımı sağlamak ve etkili sonuçlara ulaşmak istiyorsanız Yamuna Korse'nin nasıl kullanıldığının anlatıldığı bu yazımızı mutlaka okuyun. Korselerimizin nasıl giyileceğine dair pek çok ipucu bu yazıda...

Bazen kendinizi motive etmek için yapabileceğiniz en iyi şey sadece başlamaktır.

Bel korsenizi nasıl alışkanlık haline getiririz?

Bel eğitimine başlamak ister yeni yıl hedeflerinizden biri olsun, isterseniz yılın herhangi bir zamanı sağlıklı yaşam tarzına geçmeyi düşünüyor olun; Tebrikler! Bu kararı vermek sağlığınıza ve formunuza kavuşma yolunda büyük ve doğru bir adım atıyorsunuz. 

Bel korsesi ve Waist Training Korselerini nasıl alışkanlık haline getireceğinizi ve rahatsız olmadan nasıl kullanabileceğinizi bu yazıda sizlere anlatıyoruz...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.