Ünlülerin Toparlayıcı Ürün Merakı

Herkesin gözlerinin her zaman üstünde olduğu Hollywood ünlüleri nasıl hep formda görünmeyi başarıyor düşündünüz mü? Magazin basınının sürekli bir açığını aradığı bu ünlüler, kıyafet üzerinde belli olmayan sıkılaştırıcı ve toparlayıcı ürünler tercih ediyorlar.

Termal Tayt'ı Nasıl Kullanmalıyım?

Yamuna Termal taytımız neotex kumaştan üretilmiştir. Anti-alerjik ve doğal bir kumaştan üretilen taytlarımız, sizlerin sağlığı düşünülerek kimyasal yapıştırıcılar kullanılmadan dikilir. Taytımız likralı değildir. Kumaş yapısı gereği esneme yapmadığı için vücut ölçülerinize göre doğru ürünü almanız çok önemlidir. Sipariş oluştururken kalça etrafından ölçü alıp beden tablomuza bakarak beden belirleyebilirsiniz. Korse niteliğinde değildir, sıkarak değil terleterek işlev görmektedir. Aktivite esnasında kullanacağınız ve içinde rahat olmanız gerektiği için taytımızın dar olmaması gerekir. Taytınızı denediğinizde zor giyilmesi, dar olması durumlarında kullanmadan 14 gün içinde değişime gönderebilirsiniz. 

Yamuna Korse'yi Nasıl Kullanmalıyım

Korse Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?


Korse alırken beden ölçümüze ve amacımıza göre seçim yaparız. Doğru seçimi yaptıktan sonra korse modellerini günlük hayatımızda da rahatlıkla kullanırız. Fakat atlamamamız gereken en önemli unsurlardan biri korse bakımıdır. Korsenizi daha uzun süreli kullanabilmek, ömrünü uzatabilmek için korse bakımını doğru yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde korse modellerinin kullanılamaz hale gelmesiyle birlikte bu durum kullanıcı hatası olarak sayılmaktadır. Korselerinizin uzun ömürlü olabilmesi için kullanım kılavuzunda ve sitemizde yazan bilgileri okuyunuz.

Korse Seçiminizi Nasıl Yapmalısınız?

Birçok kişi gibi sizde belinizi kum saati görünümünde hayal ediyorsunuz. Bu yazımızı size en uygun Yamuna Korse seçiminizi yapmanız için hazırladık.

Yamuna Korse Etkisi Nasıl Arttırılır?

Düzenli egzersiz, size uygun bir diyet ve tutarlılıkla birlikte Yamuna Korseyi kullandığınızda etkisini çok hızlı göreceksiniz.

Daha küçük bir bele sahip olmak Yamuna Korse ile hayal değil!

Yamuna Mayolar ile En Az 1 Beden İnce Görün

Yamuna Korse olarak, özellikle tatil mevsimine girdiğimiz şu günlerde sizlerin yüzünü güldürecek bir ürünü sizlere tanıtmaktan mutluluk duyarız! Yamuna Korse Mayo!

Kış ayından itibaren bir çoğumuz yaz plajlarını hayal edip rejime başlasak, hatta kilo vermiş olsak da özellikle göbek bölgemiz konusunda ne yazık ki kendimize güvenimiz tam değil. Bildiğiniz üzere göbek ve bel bölgesinde incelme elde edebilmek gerçekten zor ve meşakkatli bir süreç. Bu süreci başarılı geçiremeyince de hem aynada ki halimizden memnun olmuyoruz hem de kendimize dair motivasyonumuz azalıyor. Fazla yağlarınızı, fazla kilolarınızı saklayan Korse Mayolar, yaz aylarına fit olarak giriş yapamayan kadınlar için bire bir.

Yamuna Korse ile Kilo Kaybı Nasıl Olur?

Kilo kaybı programını desteklemek için Yamuna Korseyi etkili bir şekilde kullanmanız gerekmektedir.

Yamuna Korseyi günlük aktivitelerinizi gerçekleştirirken en az 6-8 saat takmanızı önermekteyiz.

Yamuna Korseyi ilk gün giydiğinizde biraz zorlandığınızı göreceksiniz. Fakat asla vazgeçmemelisiniz!

Yamuna Korseyi kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren nasıl bir değişim yolculuğuna çıktığınıza siz bile inanamayacaksınız!

Korse Takmak Zayıflatır Mı?


Korse kullanmanın faydaları ve zararları, korse hakkında en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Genellikle hafif kilolu tabiri caizse balık etli kadınların giyerek zayıf gösterdiğine inandığı korse hakkında bir diğer önemli soru da zayıflatıp zayıflatmadığına dairdir. Son zamanlarda yapılan bilimsel araştırmalar ise korse kullanma sürecinin kalça ve leğen kemiği bölgesindeki fazla olan yağları yakmada etkili bir yöntem olduğunu göstermektedir. Bu yazı içerisinde korse kullanımın faydalarına dair bilgileri görerek,  kendinize uygun olan korse çeşidini kolaylıkla seçebilirsiniz.

Zayıflatıcı Tayt Nasıl Kullanılır?

 

Herkes düzenli ve sağlıklı bir şekilde kilo vererek vücudunun şekillenmesini ister. Bu nedenle birçok yola başvurulur.

Vücudunuzu fazla zorlamadan da kilo vermek ve sıkılaşmak mümkün. Yamuna’nın sizlere sunduğu yeni zayıflama taytı tam da bu amaçla tasarlanmış bir üründür. Bu yazımızda neoteks kumaş türünden üretilen ve zayıflamanızı kolaylaştıran Yamuna zayıflatıcı tayt özelliklerini anlatacağız.

Emziren Annelere Tavsiye: Latex Korse

Emziren annelerde özellikle oluşabilecek duruş bozukluklarını önlemek amacıyla tavsiye ettiğimiz latex korse hakkında yazımızdır.

Hamilelik sırasında dik durmanın ne kadar zorlu bir süreçten geçtiğini biliyoruz. Aynı zamanda sırt ve bel ağrıları da gün geçtikçe artan şekilde devam eder. Maalesef ki doğum sonrasında da anneler dik durma konusunda zorlanabilirler. Sebebi ise bebeğin sürekli kucakta ya da emzirme pozisyonunda olmasıdır.

Özellikle emzirme pozisyonunda yanlış şekilde duran anneler sırt ve bel ağrılarından kurtulamayacak duruma gelebilirler.

Korse Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Doğru korse bakımının nasıl yapılacağını kısaca anlattığımız bilgilendirici bir yazıdır.

Doğru Korse alırken beden ölçümüze ve amacımıza göre seçim yaparız. Doğru seçimi yaptıktan sonra korse modellerini günlük hayatımızda da rahatlıkla kullanırız. Fakat atlamamamız gereken en önemli unsurlardan biri korse bakımıdır. Korsenizi daha uzun süreli kullanabilmek, ömrünü uzatabilmek için korse bakımını aksatmamak gerekir. Bu yazımızda korse bakımı konusunda tüm bilgileri bulabilirsiniz. Doğru kullanım ve düzenli bakım sayesinde her zaman kârlı çıkabilirsiniz.

Korse Giymek Sıkılaştırır Mı?

Korse takmanın sıkılaştırıcı özelliğini sunduğumuz bir yazıdır.

Milyonlarca kadın ve akıllarda tek bir soru. Korse giymek sıkılaştırır mı?

Evet korse giymek bel bölgenizdeki yağı terleme sayesinde atabileceği gibi egzersiz çalışmaları da yaptığınız sürece kolaylıkla sıkılaşmanıza yardımcı olacak ürünlerdir. Vücut sıkılaşması her kadının ve erkeğin istediği ideal bir fit görünüme ulaşmak için mutlaka dikkat ettiği bir konudur.

Bu yüzden Korse Giymek Sıkılaştırır mı sorusunun da önemi artmaktadır..

Yeni Anneler İçin Waist Training Korse Kullanımı

Ünlü annelerin waist training korse serüvenleri ve Yeni Annelerin nasıl Waist Training Korse Kullanacağı hakkında bilgiler bu yazımızda...

Birçok anne doğum sonrası özgüvenlerini arttırmak amacıyla waist training korse kullanımına başlar. Açıkçası biz bu konuda size yardım edebiliriz ve kendinizi muhteşem hissetmenizi istiyoruz. Tabi bu konuda size ilham verecek önerilerimizden önce bir şeyi hatırlatmak istiyoruz. Gerçek güven ve güzellik içinizdedir. Umuyoruz ki hangi aşamada olursanız olun..

Yamuna Korse Kıyafetiniz Altında Nasıl Durmalı?

Waist trainerınız kıyafetiniz altında nasıl durmalı?

Waist trainerınız mutlaka yaz tatilinizin veya kış gardırobunuzun bir parçası olmalı (aslında yılın her zamanı kullanılmalı).Peki her çeşit kıyafetin altında kullanılabilir mi ?

Bu ve bunun gibi birçok soru kafanıza takılmış olabilir. Bu yazımızda bu soruların yanıtlarını veriyoruz. Waist Training Korseler üzerine pek çok şey yazılıp çiziliyor ancak en doğru bilgiyi kaynağından almanız sizin için en faydalı şey olacaktır.

Bu yazıda Waist Training Korse Hakkında Her şeyi bulabilirsiniz.

İlk Kullanımda Yamuna Korse ‘Bu Normal Mi?’

 

Müşterilerimizden waist trainer ile ilgili bir sürü soru geliyor. En genel olanı ise “Bu normal mi?”

Waist training’i bir yolculuk olarak görürsek, yolda birkaç sürpriz ile karşılaşabileceğinizi belirtmemiz gerekir. Müşterilerimizin ve stilistlerimizin deneyimlerine göre; işte sizi waist training yolculuğunuzda bekleyen şeyler- ve bazı genel problemleri nasıl çözebileceğinize dair ipuçlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

İlk kullanımda yaşanan sorunlar ve çözümleri bu yazımızda.

Yamuna Korse Nasıl Giyilir?

Korsenize ilk ulaştığınızda sonuçlara anında ulaşmak cazip gelebilir. Ama durmaksızın giymeden önce kendinize korseye alışma zamanı ayırmanız çok önemli. Ayırdığınız bu zaman korse deneyiminizin en rahat şekilde geçmesini ve en iyi incelme sonucuna ulaşmanızı sağlar. 

Doğru korse kullanımı her zaman size daha avantajlı sonuçlar, hızlı etkili çözümler sunacaktır. Bu yüzden doğru kullanımı sağlamak ve etkili sonuçlara ulaşmak istiyorsanız Yamuna Korse'nin nasıl kullanıldığının anlatıldığı bu yazımızı mutlaka okuyun. Korselerimizin nasıl giyileceğine dair pek çok ipucu bu yazıda...

Bazen kendinizi motive etmek için yapabileceğiniz en iyi şey sadece başlamaktır.

Bel korsenizi nasıl alışkanlık haline getiririz?

Bel eğitimine başlamak ister yeni yıl hedeflerinizden biri olsun, isterseniz yılın herhangi bir zamanı sağlıklı yaşam tarzına geçmeyi düşünüyor olun; Tebrikler! Bu kararı vermek sağlığınıza ve formunuza kavuşma yolunda büyük ve doğru bir adım atıyorsunuz. 

Bel korsesi ve Waist Training Korselerini nasıl alışkanlık haline getireceğinizi ve rahatsız olmadan nasıl kullanabileceğinizi bu yazıda sizlere anlatıyoruz...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.