sadsad x
asdasd

SELÜLİTLER NASIL OLUŞUR?

Selülit can sıkıcı bir konu. Bu blog yazısının devamında okuyabileceğiniz birden çok faktörün etkileşimidir. Bir bağ dokusu zayıflığı olan selülit çoğunlukla üst bacaklarda, göbekte, popoda ve bundan başka kollarda da deri yüzeyinde görünür küçük çukurlar şeklinde ortaya çıkar. Konuşma dilinde selülite “portakal kabuğu görünümü” de denir. Bunun nedeni, derideki girinti ve çıkıntıların portakal kabuğunu hatırlatmasıdır.

EGZERSİZ RUTİNİNDEN NASIL DAHA FAZLASINI ELDE EDERSİN?

EGZERSİZ RUTİNİNDEN NASIL DAHA FAZLASINI ELDE EDERSİN?Herhangi bir egzersiz rutininin en iyisini yap!

Egzersiz sonuçlarınızı görmeyi hak ediyorsunuz, öyleyse onları en üst düzeye çıkarmak için aşağıdaki ipuçlarını göz gezdirin:

1. Isının ve Esneyin!

Vücudunuzun egzersize başlamak üzere olduğunu hatırlatın! Bu, düşük-orta veya yüksek yoğunluklu egzersizden önce hedeflemek üzere olduğunuz belli vücut bölgelerini ve genel olarak tüm vücudunuzu harekete geçirmek için birkaç basit egzersizle başlamanız gerektiği anlamına gelir. Bu, sizin her türlü sakatlıktan uzak durmanıza yardımcı olacaktır.

Bitirdikten sonra herhangi bir egzersizin olağan gerginliğini sürdürmeden, kaslarınızın hafif ve rahatlamış hissetmelerine yardımcı olmanız için onları esnetmeyi unutmayın!

EGZERSİZ YAPIYORMUŞ GİBİ HİSSETTİRMEYEN 4 YAZ AKTİVİTESİ

Biliriz ki sıcaklıklar yoğunlaştığında kendimizde motivasyonu zor buluruz. Fakat egzersiz yapmanın işkence veya zevksiz bir iş gibi hissettirmesi gerektiğini kim söyledi? Yaz mevsimi bu güzel havalarda kendimizi eğlendirmekle ilgili,öyle değil mi?

İyi haber; alışıldık sıkıcı spor salonu rutini, aerobik egzersiz dersinizi ya da içeride egzersiz yapmanızı gerektiren neyse onu kısıtlamayan sonsuz yaz aktivitesi mevcut.

HAMİLELİKTE VE DOĞUM SONRASINDA VÜCUDUNUZDA GÖRÜLEN DEĞİŞİKLİKLER

Bir kadın olarak vücudunuz hayatınız boyunca önemli ölçüde değişir ama hamilelik vücudunuzun geçirebileceği en esaslı değişimlerden biridir. Hamile kalmakla doğum sonrası zamanın arasında olan bu yolculuk uzun ve dolambaçlı ama sonunda her şeye değiyor. Bebeğinizi beklerken neyi beklemeniz gerektiğine dair harika kaynaklar mevcut ama bu yazıda hem hamilelik hem de doğum sonrası sırasında bekleyebileceğiniz esas değişimlerde size rehberlik etmek isteriz.

SAĞLIK VE FİTLİK HER BEDENE UYAR

Son zamanlarda fark ettiğiniz gibi büyük beden modeller her yerde. Büyük beden olmak harika ve biz de büyük beden olmanın arkasında duruyoruz. Bu yüzden nasıl sağlıklı ve fit bir büyük bedene sahip olacağınıza dair bir rehber oluşturduk, çünkü sağlık ve fitlik her bedene uyar!  1. Doktora düzenli aralıklarla kontrole gitmek

DOĞUM SONRASI İYİLEŞME VE KİŞİSEL BAKIMINIZ İÇİN PÜF NOKTALARI

Sonunda bebeğiniz dünyaya geldi! Bez değiştirme, emzirme ve sarılmaların arasında kendinize de zaman ayırmayı unutmayın! İşte doğum sonrası iyileşme sürecinde yardımcı olması, doğum sonrası kaygınızı gidermek ve kendinize geri dönmek için bazı püf noktaları:

Doğum Sonrası Hayatta Kalma

“Pek de hoş olmayan” bölümle başlayalım. Evet, yetişkin bezi takacaksınız ve doğum sonrası yolculuğun öne çıkan kısmı olmasa da söz veriyoruz ki hayatta kalacaksınız ve başarılı olacaksınız! Sadece bu süreci biraz kolaylaştırmak için bazı gerekli şeyleri hazır bulundurduğunuzdan emin olun

DİASTASİS RECTİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

DİASTASİS RECTİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER


Doğum sonrası vücutlarına bakıp “ay, ne olmuş böyle?” demeyen yeni doğum yapmış anneler çok nadirdir (ve tabi ki de ne olduğunu biliriz ama yine de kendimizi merak etmekten alıkoyamayız).

Bebek doğduktan sonraki geride kalan gevşek karın kaslarını ve gevşek derili taşan kısımları fark etmemek elde değil. En formda anneler bile doğumdan hemen sonra oluşup genellikle aylarca kalan bu sarkık deriye sahip olabilir. Instagram’da gördüğünüz her şeye inanmayın!

Ünlülerin Toparlayıcı Ürün Merakı

Herkesin gözlerinin her zaman üstünde olduğu Hollywood ünlüleri nasıl hep formda görünmeyi başarıyor düşündünüz mü? Magazin basınının sürekli bir açığını aradığı bu ünlüler, kıyafet üzerinde belli olmayan sıkılaştırıcı ve toparlayıcı ürünler tercih ediyorlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.