sadsad x
asdasd

Ünlülerin Toparlayıcı Ürün Merakı

20 Mart 2019

Herkesin gözlerinin her zaman üstünde olduğu Hollywood ünlüleri nasıl hep formda görünmeyi başarıyor düşündünüz mü? Magazin basınının sürekli bir açığını aradığı bu ünlüler, kıyafet üzerinde belli olmayan sıkılaştırıcı ve toparlayıcı ürünler tercih ediyorlar.

 Sizin de bildiğiniz gibi Yamuna Korse olarak sizin inceliğiniz, bizim önceliğimiz. Bu yüzden her zaman hayatınızı kolaylaştırmanızı sağlayacak yeni ürünlerle karşınıza çıkmaya çalışıyoruz. Her bir ürünümüz birbirinden farklı etkiye sahip tamamen isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı düşünerek tasarlanmış şekilde satışa sunuluyor. Son zamanlarda ortaya inceltici ve toparlayıcı ürünler konusunda ünlülerin sırlarını da size bizden başka kim verebilir ki?

Gelin birlikte sihirli bir şekilde ince ve fit görünen bu ünlüleri ve kullandıkları ürünleri yakından inceleyelim. Sizin için en doğru ürünü bulalım.

Brooke Shields

Brooke Shields 50li yaşlarında olmasına rağmen hala formunu koruyan ünlüler arasında, tabii ki bu her zaman aynı forma sahip olduğu anlamına gelmiyor. Normal hayatında sürekli kullanmasa da önemli davetlerde ince gösteren Yüksek Bel Basen Dikleştirici korse kullanan Shields’ın değişimi ve aradaki fark aslında iki fotoğrafı yan yana koyunca bile belli oluyor.

 

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez de beğenilen bir fiziğe sahip olmasına rağmen birçok kıyafetinin içinde daha iyi görünmek için basen dikleştirici korse veya string korse kullanıyor. Böylece hem çeşitli davetlerde hem de günlük hayatında dilediği kıyafeti tercih edebiliyor.

  

 

Eva Longoria

Umutsuz Ev Kadınları’nın güzel yıldızı Eva Longoria da ince gösteren ürünler konusunda sınır tanımayanlardan. Latex korse kullanımı konusunda da her daim öncülerden ve genel olarak kıyafetlerinin altında tercih ediyor. Böylece sürekli kum saati görünümünü koruyabiliyor.

 

 

Kim Kardashian 

Her yaptığı olay olan her an peşinde en az 2-3 paparazzi ile gezen Kim Kardashian’ın da fiziğine ve görünümüne verdiği önemi biliyoruz. Bu görünümünü korumak için her kıyafeti için uygun birden fazla ince gösteren ürün kullanıyor. String korse’den Latex Korse’ye, Yüksek bel basen dikleştirici’den, tayt korse’ye her kıyafeti için en uygun korseyi seçen Kardashian basın karşısında rahat edebiliyor.

   

Kristen Stewart

Alacakaranlık Serisinin güzel oyuncusu Kristen Stewart fazla kilolarıyla öne çıkan biri değil, tam tersine kendisinin kilo alması bile gerekiyor. Buna rağmen korseyi sadece kilolu kadınların kullanacağı önyargısını daha seksi bir görünüme kavuşmak için kullandığı Yüksek bel basen dikleştirici korse ile yıkıyor. 

 

Beyonce  

Sahnelerde ışıldayan Beyonce de iç çamaşırı yerine daha ince ve toparlanmış bir görünüm sağlayan sahnedeki rahat hareketlerine de engel olmayan yüksek bel basen dikleştirici korseleri tercih ediyor. 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.