sadsad x
asdasd

EGZERSİZ RUTİNİNDEN NASIL DAHA FAZLASINI ELDE EDERSİN?

27 Temmuz 2021

EGZERSİZ RUTİNİNDEN NASIL DAHA FAZLASINI ELDE EDERSİN?Herhangi bir egzersiz rutininin en iyisini yap!

Egzersiz sonuçlarınızı görmeyi hak ediyorsunuz, öyleyse onları en üst düzeye çıkarmak için aşağıdaki ipuçlarını göz gezdirin:

1. Isının ve Esneyin!

Vücudunuzun egzersize başlamak üzere olduğunu hatırlatın! Bu, düşük-orta veya yüksek yoğunluklu egzersizden önce hedeflemek üzere olduğunuz belli vücut bölgelerini ve genel olarak tüm vücudunuzu harekete geçirmek için birkaç basit egzersizle başlamanız gerektiği anlamına gelir. Bu, sizin her türlü sakatlıktan uzak durmanıza yardımcı olacaktır.

Bitirdikten sonra herhangi bir egzersizin olağan gerginliğini sürdürmeden, kaslarınızın hafif ve rahatlamış hissetmelerine yardımcı olmanız için onları esnetmeyi unutmayın!

2. Hastaysanız egzersiz yapmayın!

Bazı insanlar egzersiz yapmanın hastalığı terle atmanıza yardımcı olduğunu söyleyebilir! Bu kesinlikle doğru değil, vücudunuza iyileşmek için zaman tanımalısınız. Doğal besinlerle vücudunuza yardım etmek için meyve ve sebze yemeyi deneyin. Herhangi bir hastalığı daha da kötüleştireceğinden, iyileşirken vücudunuzu aşırı zorlamayın! Hazır hissettiğinizde egzersiz faaliyetlerini tekrar yapın.


3. İyice Dinlenin!

Vücudunuz uzun bir gün sonrası dinlenmeye ihtiyaç duyar, hatta bütün gün egzersiz yaptıysanız daha fazla ihtiyaç duyar. Eğer vücudunuzun egzersiz sonrası toparlanmasını istiyorsanız, 6, hatta 7 saatten az uyumamayı unutmayın.

4. Şekillendirmek İçin Hissedin!

Forma girmek istiyorsanız, gerçekten tüm gücünüzü kullanın! Bisikletli egzersizde, koşuda, dansta ya da ağırlık kaldırmada elinizden gelenin en iyisini yapın. Sadece vücudunuzu anlayıp aslında 15 dakikaya daha ihtiyaç duyduğunuzda ya da ne zaman durmanız gerektiğini öğrenmek için sınırlarınızı bilmeyi unutmayın.

5. Yeni deneyimler edinin!


Vücudunuz bir çok egzersiz rutininden faydalanmayı sever. Bu yüzden favori egzersiz rutinlerinizden geri kalmayın ama bisiklet sürmek, dans etmek veya patenle kaymak gibi diğer egzersizleri de denemeyi unutmayın. Yeni egzersizleri denemek vücudunuzu heyecanlandırır ve size daha da iyi sonuçlar verir.


Bunları yaparken Yamuna Korse’nin Performans Termal serisi ürünlerini giyerek hem spordan elde edeceğiniz etkiyi arttıracaksınız, hem de özel Neotex kumaşıyla rahat edeceksiniz. Spor yaparken bile tarzını konuşturmak isteyen hanımlar, sizi de unutmadık! SaunaTech serisinin şık tasarımlarıyla terlerken bile muhteşem görüneceğinize söz veriyoruz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.