sadsad x
asdasd

EGZERSİZ YAPIYORMUŞ GİBİ HİSSETTİRMEYEN 4 YAZ AKTİVİTESİ

13 Temmuz 2021

EGZERSİZ YAPIYORMUŞ GİBİ HİSSETTİRMEYEN 4 YAZ AKTİVİTESİ

Biliriz ki sıcaklıklar yoğunlaştığında kendimizde motivasyonu zor buluruz. Fakat egzersiz yapmanın işkence veya zevksiz bir iş gibi hissettirmesi gerektiğini kim söyledi? Yaz mevsimi bu güzel havalarda kendimizi eğlendirmekle ilgili,öyle değil mi?

İyi haber; alışıldık sıkıcı spor salonu rutini, aerobik egzersiz dersinizi ya da içeride egzersiz yapmanızı gerektiren neyse onu kısıtlamayan sonsuz yaz aktivitesi mevcut.

Yüzmeden plaj voleyboluna, kürek sörfüne ve doğa yürüyüşüne kadar olan her türlü doğru aktivite, genelde “güneşte eğlence” ya da “D vitamini dozu” diye sınıflandırılan şeyleri tüm vücut egzersizine dönüştürüyor.

Bu yaz dikkatlerimizi toplayan ve size ter attıracak açık hava aktivitelerinin bir listesini derledik.
Yüzme

antrenmanınıza bir yüzme ekleyerek bu yaz serinleyin!
Yüzme, vücudunuza iyi gelen 1 numaralı egzersiz olarak sayılıyor. Direnç antremanı, kardiyo ve nefes egzersizini bir arada yapıyorsunuz. Artı olarak eklemleri zorlamaz ve kilo vermek için harika bir yoldur! Her zaman sıcak ve terli bir egzersize teşvik etmemize karşın sağlam bir tur yüzmeden sonra gelen hissi yenmek genellikle imkansızdır. Havuzun bir ucundan diğerine yüzmek için en yakınınızdaki rekreasyon merkezine gidin!


Plaj Voleybolu

Bu yaz egzersiz yapmanın eğlenceli bir yolu da arkadaşlarınızla plajda voleybol oynamaktır! Bilindiği üzere voleybol bacakları, kolları ve karın kaslarını çalıştırır ama sadece haftada birkaç kez plaj voleybolu oynamaktan altılı karın kası (six-pack) çıkmasını beklemeyin. Yine de sıcak bir yaz gününde oynuyorsanız, özellikle de Yamuna Performans Terletici Sauna Kemer taktığınızda, büyük bir terleme seansı bekleyebilirsiniz.


SUP Yoga

su sporları, yeni bir şey denerken güneş ışığı almanın harika bir yoludur. Örneğin, kürek sörfüyle yogayı bir araya getiren ve yakın bir zamanda hiçbir yere gitmeyecek olan SUP yogayı (stand up paddleboard yoga – ayakta yapılan kürek sörfü yogası) seçebilirsiniz. Evet, duyduğunuz gibi kürekli sörf tahtası üzerinde yoga yapılıyor. Göründüğünden çok daha zordur ve suyun üstüne çıktığınızda sizin iyi anlamda yorgun ve bitkin hissetmenize neden olur.Yürüyüş

Bir dahaki sefere hafta sonu serbest bir gününüz olduğunda ve spor salonunda harcamak istemediğinizde, birkaç arkadaşınızla (ya da köpeğinizle) beraber olun ve yürüyüşe çıkın. Temiz hava, muhteşem manzaralar ve tabi ki terleme seansıyla kalori yakımı. Biz bu yürüyüşler sırasında fazladan teşvik etmesi için Yamuna Performans Termal Tayt ve Yamuna Performans Termal Atlet ürünlerimizi giymeyi çok seviyoruz ve size de öneriyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.