sadsad x
asdasd

İlk Kullanımda Yamuna Korse ‘Bu Normal Mi?’

01 Mart 2017

ilk waist trainer korse deneyimi

İlk Denemede Waist Trainer’ı Giymek Zordur
İlk başta sinir bozucu gelebilir, bir küçük bedeni aldığınızı zannedebilirsiniz. Ama endişelenmeyin, sıkıyorsa işe yarıyor demektir.Belinizin üstüne tutun alttan ve üstten iliklemeye başlayın. Her kopçayı taktığınızda waist trainerı belinize doğru çekin. Sıkı olmalı ama kıstırmamalı veya rahatsız etmemelidir. (Eğer rahatsız ediyorsa çıkarın ve bir büyük bedenini düşünün) Bedeniniz waist trainerı her giyişinizde daha rahat olacak.

İlk Başlarda Günde Birkaç Saat Giyebilirsiniz
Biz her zaman waist training’e yavaşça başlamanızı tavsiye ediyoruz. Günde sadece bir saat ile başlayın. Vücudunuz ürüne alışmaya çalışırken gereğinden fazla giymek fayda sağlamaz.3 hafta sonrasında tüm gün giyecek hale geleceksiniz. Eğer tam gün kullanamazsanız gün içerisinde aralıklar ile kullanabilirsiniz.

Bir kez giydiğinizde, diğer giyişleriniz daha kolay olacaktır.

İlk sefer göz korkutabilir; endişelenmeyin.Kısa sürede nasıl giyeceğinizi kavrayacaksınız, aynı şekilde ürün de sizin vücut şeklinizi kapsayacak ve daha rahat hissedeceksiniz.

İlk başladığınızda bir iki saat kullanabilirsiniz. Biz her zaman waist training e yavaş başlamayı tavsiye ediyoruz. Günde sadece 1 veya 2 saat takın, abartmaya gerek yok çünkü vücudunuz normal kıyafetlere alışkın. 3 hafta sonra tüm gün giymeye başlayabilirsiniz. Eğer molaya ihtiyacınız varsa günlük kullanımınızı ikiye bölün.

korse sonuçlarını keşfediceksiniz

Hızlı sonuçlar keşfedeceksiniz

Anında zayıflama- belinizin inceldiğini göreceksiniz. Bazen taktiğiniz anda 3 beden daha ince gözükeceksiniz. Peki ya uzun zamanda? Tahmin etmek daha zordur; çünkü sonuçlar herkes için farklıdır. Ama eğer waist trainer kullanmadan da muhteşem gözükmek istiyorsanız bunu bir diyet ve spor ile desteklemenizi öneririz.

Waist Trainer Korse

Porsiyonlarınızı küçültür

Midenize yaptığı baskıyla waist trainer, prosiyonlarınızın küçülmesini sağlar. Bu şekilde gerekli besinleri alırken fazlasını yiyemeyeceksiniz. Fazla yemeyi denediğinizde rahatsız hissettiğinizi fark edeceksiniz. Günde 2 3 öğünü ağır yemektense 5 6 öğüne bölüp az az yemenizi tavsiye ediyoruz. Bu sizin için daha sağlıklı!

Waist trainer olmadan nasıl giyindiğinizi merak edeceksiniz

Evet, doğru! Muhteşem incelmenin yanında waist trainer aynı zamanda kendinize olan güveninizi arttırır. O kadar iyi ve güzel hissedeceksiniz ki waist trainer olmazsa olmazınız olacak.

Hala kafanızda sorularınız varsa müşteri ilişkilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Kadınlara doğru waist trainerı seçmeleri konusunda yardım etmeyi seven bir ekibiz.Ve biz de waist trainer kullanıyoruz! Takımımızdaki kişiler de farklı vücut şekillerine sahip ve size bu konuda deneyimleri ile yardımcı olabilirler.

Umarız bu postumuzu yararlı bulursunuz. Sorularınız için bize her zaman  Instagram yamunakorse ve telefon hattımızdan (0850-532-5232) ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.