sadsad x
asdasd

SAĞLIK VE FİTLİK HER BEDENE UYAR

28 Haziran 2021

AĞLIK VE FİTLİK HER BEDENE UYAR!

  Son zamanlarda fark ettiğiniz gibi büyük beden modeller her yerde. Büyük beden olmak harika ve biz de büyük beden olmanın arkasında duruyoruz. Bu yüzden nasıl sağlıklı ve fit bir büyük bedene sahip olacağınıza dair bir rehber oluşturduk, çünkü sağlık ve fitlik her bedene uyar!  1. Doktora düzenli aralıklarla kontrole gitmek  Doktor, eğitmen ve diyetisyenden oluşan bu harika takım sizin dıştan ve içten en iyi halinize gelmenizi ya da geldiyseniz o halinizi korumanıza yardım edecek en doğru bilgilere sahiptir. Bedeninizin sağlık durumunun nasıl olduğunu bilmek ve -daha hoş şekilde- kendini sağlıklı bir şekilde seven ve kabul eden büyük bedenli bir kadın olmanız için ne yapmanız gerektiğini onlara danışın.  2. Yemek alışkanlıkları  Beslenme yoluyla sağlıklı olmak söz konusu olduğunda kullanışlı olabilecek birkaç genel ipucu var.

 - Beslenme günlüğü oluşturun: Bedeninizi tanıyın, sizin için neyin sağlıklı olup olmadığını keşfedin (Konu kaçamaklara geldiğinde diğerlerine kıyasla sizin vücudunuza ağır gelebilir, bu vücut türünüze bağlı.)   - Bedeninizle rahat olun: Aşırıya kaçmayın, düzenli bir şekilde ne seviyorsanız onu yiyin  - Alışkanlıklarınızı kontrol edin : Sadece belirli aralıklarla yemek yiyin. Öğünleri atlamayın ve uygun porsiyonlarda yiyin.  - Duygularınız üzerine çalışın: Anksiyete, stres, depresyon gibi olumsuz duygularınızı tatmin etmek veya etkisiz kılmak için yemeyin. Bunu yogayla ya da meditasyonla çözün.  3.Fitness  - Zevk alacağınız bir şey seçin: Fiziksel aktivite işin anahtarıdır, bedeninizdeki her şeyin düzgün bir şekilde çalışmasını sağlar ve size tarifsiz bir mutluluk ve zindelik hissi verir. Peki hangisini seçeceksiniz? Yüzme mi, dans mı, köpeğinizle yürüyüş mü, yoksa patenle kaymak mı? Şimdi seçiminizi yapın!

 -Doğru giysileri seçin: Giysiniz rahatsızsa bundan hiç hoşlanmayacaksınız. Bacaklarda sürtünme olabilir, göğüsler hoplayıp zıplayabilir, kıyafetler yerinde durmayabilir ve daha fazlası... Antremanın eğlenceli ve rahat olmasını istiyoruz, bu yüzden kendinize rahat bir spor kıyafeti edinin. Yamuna’nın SaunaTech takımları bu iş için biçilmiş kaftan, bize güvenebilirsiniz?  - Ne kadar iyi hissettirdiğini fark edin: Hareketli ve sağlıklı olmak  sizi iyi hissettirmek içindir, bunun farkına varın.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.