sadsad x
asdasd

Termal Tayt'ı Nasıl Kullanmalıyım?

14 Kasım 2018

TERMAL TAYT KULLANIMI NASIL OLMALIDIR?

neotex kumas

Yamuna Termal taytımız neotex kumaştan üretilmiştir. Anti-alerjik ve doğal bir kumaştan üretilen taytlarımız, sizlerin sağlığı düşünülerek kimyasal yapıştırıcılar kullanılmadan dikilir. Taytımız likralı değildir. Kumaş yapısı gereği esneme yapmadığı için vücut ölçülerinize göre doğru ürünü almanız çok önemlidir. Sipariş oluştururken kalça etrafından ölçü alıp beden tablomuza bakarak beden belirleyebilirsiniz. Korse niteliğinde değildir, sıkarak değil terleterek işlev görmektedir. Aktivite esnasında kullanacağınız ve içinde rahat olmanız gerektiği için taytımızın dar olmaması gerekir. Taytınızı denediğinizde zor giyilmesi, dar olması durumlarında kullanmadan 14 gün içinde değişime gönderebilirsiniz. Dar kullanılan taytlarda kumaşının esnek olmaması zayıflatıcı kumaşa sahip olması nedeniyle dikişlerinde açılma, taytta kaçma gibi kullanıcı hatasına bağlı durumlar olabilir. Bedene dar alınan bu gibi durumlarda taytı başka bir eşofman altına giyerekte kullanabilirsiniz, etkisini kaybetmeyeceği gibi, terletmeye devam ettiğini göreceksiniz.

Taytımız sadece elde kimyasal deterjan kullanmadan yıkanır. Her kullanımdan sonra ters çevirip havalandırmalısınız. Bu şekilde düzenli havalandırılan ürününüzde sıkça yıkama ihtiyacı olmayacaktır. 

temizlik onerisi termal

En iyi etki için kardiyo esnasında kullanmaya (yürüyüş,bisiklet,koşu,eliptik,jogging) özen göstermeli, plates aerobik ve yoga gibi fazlaca esneme hareketlerinin olduğu ve kumaşı zorlayacak egzersizlerden kaçınılmalıdır. Aktivite esnasında en az 1 en çok 3 saat kullanarak kalıcı etki sağlayabilirsiniz. Fazlaca terleme sağladığından bol su içerek desteklenmelidir..

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.