sadsad x
asdasd

Yamuna Korse Kıyafetiniz Altında Nasıl Durmalı?

01 Mart 2017

waist training korse kullanımı

Waist Training Korse Kullanımı
Waist trainerınızı her gün nasıl kullanabileceğinizi anlamanız için herhangi bir sezonda görünümünüzü geliştirmenize yardımcı olacak birkaç nokta:

Waist training’e ne kadar kararlı olduğunuz
Bedeniniz için doğru waist training çeşidini seçmiş olmanız
Kişisel tarzınınız ve kumaş seçimleri
Bu ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi belirlediğiniz zaman gardırobunuzdaki waist trainerları seçmek daha kolay olacaktır. Bu faktörlerin nasıl farklı rol oynadıklarını bu yazımızda görebilirsiniz. Bu şekilde waist trainerınızı giysileriniz altında nasıl gizlice kullanabileceğiniz hakkında ipuçları alabilirsiniz.

Waist Training Kararlılığınız

Waist trainerınızı ne zaman ve ne kadar kullanacağınızı belirlemeniz gardırobunuzu önemli derecede etkiler. Kıyafetleriniz altında waist trainer kullanmaya başlamadan önce ne sıklıkla kullanacağınızı, gardırobunuzda kaç çeşit waist trainer bulundurmanız gerektiğini belirlemelisiniz. Hepsi aynı şekilde tasarlanmadığı ve farklı oldukları için birçok seçeneğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

Maximum bir etki elde etmek için günde 8-12 saat waist trainer kullanacağınız bir plan hazırlamanızı tavsiye ediyoruz. Bu göbek bölgenizde maximum sıkma etkisi ve termal aktivitesi ile maximum etki gösterir.

Bu şekilde bir günlük plan oluşturduğunuzda gardırobunuzda en az iki çeşit yamuna waist trainer bulundurmak isteyebilirsiniz. Bu şekilde her birini dinlendirir, temiz tutabilir ve en iyi sonuçları alabilirsiniz. Farklı çeşitler kullandığınızda tarz ve renk seçenekleriniz olur.

Diğer yandan, eğer bu tip bir program hazırlayıp uygulamaya hazır değilseniz ve gardırobunuzda bir yamuna waist trainer varsa kıyafet altında kullanırken seçiminizi ne zaman giyeceğinize bağlı yapabilirsiniz.

vücut şeklinize göre en iyi waist trainer'ı seçmek

Vücut Şeklinize Göre En iyi waist trainer’ı seçmek

Eğer waist trainerınızın kıyafetiniz altından belli olmamasını istiyorsanız ilk olarak bedenini doğru seçmelisiniz. Vücudunuza tam oturmalı ve kıvrımlarınızı iyice sarmalıdır. Aksi taktirde ne giyerseniz giyin, en iyi sonuçlara ulaşamazsınız. Waist trainer seçerken vücut şeklinizi bilmeniz hayati önem taşır.

Her doğal vücut şekli güzeldir, her bir vücut şeklini şekillendirmenin de zorlukları vardır. Ama genelde bütün vücut şekilleri waist trainer dan yararlanabilir. Eğer vücudunuzun kıvrımlarının belirgin olmasını istiyorsanız belinizi inceltmek, kalçalarınızı ve göğüslerinizi daha belirgin yapar. Tersine vücudunuz kıvrımlı ise waist trainer bu kıvrımların daha yumuşak görünmesini sağlayabilir. Herkes daha düz karın ve daha ince bir bel için, inceltici korselerden fayda sağlayabilir.

Vücut şeklinizi belirlemek, ihtiyacınız olan waist trainer’ı seçmenizde yardımcı olur. Örneğin; sırt kısmınızda taşma durumu varsa askılı modeli tercih edebilirsiniz.

Kendiniz için doğru waist trainer’ı seçtiğinizde doğru giydiğinizden ve tam oturduğundan emin olun. Ürünlerin altında paylaştığımız beden tablosunu dikkatlice okuyun. Doğru seçimler yapabilmeniz için beden tablolarını sizlerle paylaşıyoruz. Ölçünüzü belinizin en ince kısmından aldığınıza emin olun. Göbek deliğinizin 4 parmak üzerinden ölçebilirsiniz ve beden tablosundan seçim yapabilirsiniz. Doğru bedeni seçtiğinizde waist trainerınız kıyafetinizin altında belli olmayacak ve sizde kıyafetiniz içinde muhteşem görüneceksiniz!

Kendi kişisel tarzınızı planlamak

Waist trainerınızın kıyafetiniz altında nasıl duracağı seçtiğiniz kıyafete göre değişmektedir. Kıyafetleriniz ile waist trainerınızı beraber kullanırken kendinize sormanız gereken birkaç soru:

Kumaş: Kalın veya ince. Çok ince bir kumaş tercih ettiğinizde kopçalar belli olabilir.

Renk: Açık veya kapalı. Hafif veya yumuşak bir kumaşta renkli waist trainerınız belli olabilir.

Kesim: Özellikle ince kumaş bir üst veya elbise de kopçalar gözükecektir.

Eğer waist trainer ile beraber giydiğinizde sıkıntı çıkaracak bazı kıyafetleriniz varsa endişelenmeyin. Birkaç çözümü var!

waist trainer'ı gizlemek için ipuçları

Waist trainer’ı gizlemek için ipuçları

Eğer waist training e kendinizi adadıysanız, her gün düzenli kullanmak istiyorsanız ama giymek istediğiniz kıyafetlerden belli olabilecekse endişelenmeyin. Favori kıyafetlerinizi bu uğurda feda etmek zorunda değilsiniz. İşte birkaç öneri:

İnce veya açık bir kumaş giyeceğiniz günlerde latex ten rengi ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Bu şekilde kıyafet altından belli olmadan da muhteşem bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ten rengi Latex

Mavi, pembe, gold veya leopar tercihleriniz açık alanlarda yürüyüş yaparken veya spor salonlarında muhteşem durabilir. Renkli bluzlar ve elbiseler altında ise belli olmadan sizi muhteşem gösterebilir.Beyaz bir gömlek altında ise belli olarak görüntüyü bozabilir.

Lady Victorian modeli kombin yapmak için birebirdir. Özel gün ve tatillerinizde çeşitli kombinler yapabilirsiniz. Siyah renk olduğu için birçok renk ile kombinlenebilir. Arkasındaki bağcıklar ile uyacak ayakkabı veya gömlek seçimleriniz ile özel kum saati tasarımı ile hem incelirken hem de muhteşem bir görüntüde olabilirsiniz.

Aynı zamanda basen korsemizi tercih ettiğinizde pantolon altında belli olmadan yanlardan ve alttan toparlanmış bir görünüme sahip olursunuz ve özel günlerde normalde giyemediğiniz etek veya pantolon ürünleri kullanabilirsiniz.

Bahsettiğimiz gibi ten rengi ve siyah waist trainerlar günlük kullanım ve kıyafet tercihlerinde daha kolay gizlenirler.

Kıyafetlerin altına waist trainer giymek ve gizlemek ilk başlarda zor gelebilir ama denedikçe ve kullandıkça kendi tarzınıza oturtup kolayca kombin yapabilirsiniz.

Son olarak eğer belirli bir tarz için veya özel bir gün için detaylı tavsiyelere ihtiyacınız varsa müşteri ilişkileri ekibimize başvurabilirsiniz. Ekibimiz de waist trainer kullanır ve bu konularda size detaylı şekilde yardımcı olabilir.

Eskisi gibi kesin bir tarzda giyinemediğinizde dahi waist trainer kullanımında sonuçların buna değer olduğunu göreceksiniz. Belirli bir süre kullanımdan sonra kıyafetleriniz waist triner olmadan dahi üzerinizde daha iyi duracak, belki de gardırobunuzu yenilemeniz gerekecek! Ama unutmayın; sonuçlara ulaşmak için düzenli kullanıma sadık kalmalısınız. Sonuçta hedeflerinizde mutlaka yazın bikininiz veya mayonuzla daha iyi görünmek veya hep almak isteyip içine giremediğiniz elbiseye sonunda kavuşabilmek vardır. Bu hedeflerinize sadece günde 6-8 saatlik waist trainer kullanımıyla ulaşabilecekken bu şansı neden kaçırasınız?

@Yamunakorse instagram hesabımızdan müşterilerimizin sonuçlarını görebilir ve sizde kendi sonuçlarınızı bize gönderebilirsiniz.

Kafanızda sorularınız varsa müşteri servis takımımızla iletişime geçebilirsiniz. Kadınlara doğru waist trainerı seçmeleri konusunda yardım etmeyi seven bir ekibiz. Biz de waist trainer kullanıyoruz! Takımımızdakiler de farklı vücut şekillerine sahip ve size bu konuda deneyimleri ile yardımcı olabilirler.

Umarız bu postumuzu yararlı bulursunuz. Sorularınız için bize her zaman  Instagram (yamunakorse) ve telefon hattımızdan( 0850-532-5232) ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.