sadsad x
asdasd

Yamuna Korse Nasıl Giyilir?

01 Mart 2017

yamuna korse nasıl takılır

Yamuna Korse Nasıl Takılır ?


Eğer daha önce kanca ve bağlantı elemanı olan bir korse denemediyseniz ilk deneme biraz zorlu olabilir. Tavsiye ettiğimiz en kolay yöntem ilk kanca ile başlamak ve belinizin en dar kısmına tutturmaktır. İlk başta en gevşek ayarı kullanmalısınız, böylece inceldiğinizde diğer ayarlara geçip uzun süre kullanabilirsiniz. Her seferinde bir kopçayı bağlayarak karnınızın üzerine çekerek giymelisiniz. Korseniz tamamen sabitlendiğinde rahat hissetmelisiniz ve korse gövdenizi kum saati şeklinde şekillendirmeli. Eğer bu yöntemle giydiğinizde bile rahat edemiyorsanız bu korsenizin size küçük geldiği anlamına gelebilir. Bu durumda fazla zorlama yapmayın, online beden tablosuna bakın ve yeniden bel ölçünüzü belirleyip daha uygun bedeni bulmaya çalışın.

Daha önce korse denemediyseniz ilk başta giyerken başkasından yardım alabilir veya korseyi yatarak denemeye çalışabilirsiniz. Ya da en basiti ayna karşısında deneyin.

Yamuna Waist training korsenizin size tam uyduğunu düşünüyorsanız ve sonuçtan memnunsanız, alışkanlık haline getirmenin zamanı geldi. İlk gün için bir saat takmanızı öneriyoruz böylece verdiği hisse alışırsınız. Daha önce kullanmadıysanız biraz kısıtlayıcı gelebilir ve alışmak için zaman gerekebilir.

Eğer devam eden bir Yamuna waist training programına katılmayı planlıyorsanız, her gün yarım saat daha fazla kullanın. Bu vücudunuza alışma süresi tanır ve korsenizin eşsiz vücut şekline kalıplanmasını sağlar. Birkaç hafta sonra, en iyi sonuca ulaşmak için günde 8-10 saat kullanmanız gerekir.

yamuna waist training korse

Waist trainerinizi sadece özel günlerde kullanmak isteyebilirsiniz. Bu durumda size tavsiyemiz daha önce deneme yapmanızdır. En az 4-5 kez kullanmalısınız. Böylece nasıl hissettirdiğini anlarsınız ve tatsız sürprizlerden kendinizi korursunuz. Eğer düğün gibi uzun süren etkinliklerde kullanmayı planlıyorsanız öncesinden hazırlıklı olmalısınız. Yeni bir topuklu ayakkabı aldığınızda nasıl evin içerisinde deniyorsanız korsenizi de öncesinden denemelisiniz.

Waist trainerinizi kullanmadığınız durumlarda bir yere asmanız havalanmasını sağlamanız gerekmektedir. Böylece latex şeklini kazanır. Kullanım sonrası kuruması için asmanız ve temiz bir mendil ile temizlemeniz gerekmektedir.

Umarız bu postumuzu yararlı bulursunuz. Sorularınız için bize her zaman Instagram yamunakorse ve 0850 532 5232 telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.