sadsad x
asdasd

Zayıflatıcı Tayt Nasıl Kullanılır?

05 Mart 2018

yamuna zayıflatıcı tayt

Yamuna Zayıflatıcı Tayt İşe Yarar Mı?

Çoğu kadının problemi olan geniş basenler, karın ve yan yağlardan kurtulmanın en kolay yollarından biri, yapılan küçük egzersizlerin etkisini büyütecek zayıflatıcı tayt kullanmaktır. Tayt yapısı itibariyle sıkılaştırıcı özelliğe sahiptir. Tayt zayıflamanın yanı sıra bacaklarda selülit oluşumunu engellemekte ve var olan selülitleri de düzenli kullanım sonucunda ortadan kaldırmaktadır. Yamuna Zayıflatıcı tayt aynı zamanda, kilo alıp verme ya da doğum sonrası meydana gelen çatlakların da iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

Termal tayt işe yarar mı ?

Yamuna Zayıflatıcı Tayt,yapılan egzersiz ya da küçük yürüyüşlerdeki etkiyi maksimum seviyeye çıkararak, sıkılaşmanızda ve tabi ki bölgesel olarak kilo vermenizde oldukça etkilidir. Vücut ısısını arttırarak metabolik işlemlerin kontrollü ve etkin çalışmasına yardımcı olmaktadır. Bölgesel incelme vücudun istenilen formda şekillenmesini ve terleme yoluyla sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlar. Özellikle karın, simit ve kalça bölgesindeki yağlardan kurtulmanıza yardımcı olur.

Yamuna Zayıflatıcı Tayt Özellikleri
Yamuna zayıflatıcı tayt neoteks kumaştan üretilmektedir. Neoteks kumaş nefes alabilen özelliğe sahip olup tahrişlere neden olmamaktadır. Bu nedenle hassas cildi olan kişiler de rahatlıkla kullanabilir.

zayılatıcı tayt özellikleri

Zayıflatıcı tayt vücudu fazla sıkmadığından dolayı rahat hareket etme özgürlüğü sunmaktadır. Bu nedenle bedeninize dar gelecek olan Yamuna zayıflatıcı tayt modellerini almanızı kesinlikle önermiyoruz. Esnek olmayan zayıflama taytı dar alındığı takdirde istenilen düzeydeki egzersizler yapılamayacak ve zorlama hareketler sırasında yırtılmalar meydana gelecektir. Bundan dolayı taytta meydana gelen yırtılmalar da kullanıma bağlı kullanıcı hatası olarak değerlendirilmektedir. Termal tayt seçimi yapılırken basen ölçünüzü ya da esnek olmayan kumaş pantolonunuzun bedeni baz alınmalı daha çok sıkar mantığıyla dar ürün tercih edilmemelidir.

Yamuna zayıflatıcı tayt termal özelliğe sahip olması nedeni ile çamaşır makinesinde yıkanmamalıdır. Makinede yıkamak Yamuna zayıflatıcı taytın kumaş yapısını bozabilmektedir. Günlük kullanımınız bittikten sonra taytı ters çevirerek havalandırabilirsiniz. Yıkamak isterseniz taytı akşamdan suya bastırdıktan sonra sabah çok az bir deterjanla elde yıkayabilirsiniz.

Yamuna Zayıflatıcı Tayt seçeneklerini görmek için tıklayın.

‘ Yamuna Korse ‘ ile İncelmek Herkesin Hakkı

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.